reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Super wieści :) Wszystkim zafasolkowanym dużo zdrówka :) A nam staraczkom cierpliwości i optymizmu;)
Ja po wczorajszym podglądaniu mam 2 pęcherzyki jeszcze anatralne...także dostałam większą dawkę Dhea, bo muszą być wypasione jak mówi dr.....i czekamy do @.
A tak już bym chciała .....
Slyszalam o tym ze dhea poprawia jakosc komórek tylko czy ktos ci sprawdza poziom tego dhae w org. Jakie moga byc skutki przedawkowania tego hormonu ? W biosteronie dla starszych osob tego duzo jest [emoji41]
 
reklama
Slyszalam o tym ze dhea poprawia jakosc komórek tylko czy ktos ci sprawdza poziom tego dhae w org. Jakie moga byc skutki przedawkowania tego hormonu ? W biosteronie dla starszych osob tego duzo jest [emoji41]
Na szczęście można oznaczyć jego poziom we krwi:) ja mam jeszcze sporo do górnej granicy....;)
 
Dziękuję za miłe przyjęcie :)
U mnie na stanie 3 dorosłych dzieci. I 4 latek urodzony w wieku 42 lat - zaplanowany i wystarany.
Staraliśmy się jeszcze o rodzeństwo dla małego (coby nie wychowywał się jak jedynak) , ale się nie udało. O poronieniu dowiedziałam się na usg genetycznym w 13 tyg, mimo że beta badana we wcześniejszym etapie , prawidłowo przyrastała i pierwsze 2 usg były dobre.
Bardzo to przeżyłam, gdyż nastawiłam się , że wszystko będzie dobrze. Z mężem ustaliliśmy, że na tym kończymy i więcej dzieci nie będziemy mieć. A tu niespodzianka...
Tym razem jestem bardzo spokojna i wiem, że będzie co ma być.
Dlatego też bety nie mierzę i nie stresuję się. Na usg w 8 tyg powinno wszystko się wyjaśnić.
 
Dziewczyny, Mam juz wyniki. Z poniedziałku bhcg 21364 z dziś 33210 i dalej nie wiem skąd te krwawienia . Z jednej strony jestem szczęśliwa z drugiej ogromny strach . Gin mi odpisała ze wyniki są ok i ze widzimy się za tydzień na usg.
Super że bata rośnie. Może uda Ci się czymś zająć żeby dotrwać do usg. Znam doskonałe ten strach, wsłuchiwanie się w objawy...
 
Dziękuję za miłe przyjęcie :)
U mnie na stanie 3 dorosłych dzieci. I 4 latek urodzony w wieku 42 lat - zaplanowany i wystarany.
Staraliśmy się jeszcze o rodzeństwo dla małego (coby nie wychowywał się jak jedynak) , ale się nie udało. O poronieniu dowiedziałam się na usg genetycznym w 13 tyg, mimo że beta badana we wcześniejszym etapie , prawidłowo przyrastała i pierwsze 2 usg były dobre.
Bardzo to przeżyłam, gdyż nastawiłam się , że wszystko będzie dobrze. Z mężem ustaliliśmy, że na tym kończymy i więcej dzieci nie będziemy mieć. A tu niespodzianka...
Tym razem jestem bardzo spokojna i wiem, że będzie co ma być.
Dlatego też bety nie mierzę i nie stresuję się. Na usg w 8 tyg powinno wszystko się wyjaśnić.

Witaj Aga, troszkę to podobnie jak u mnie bo i moja ciąża była na początku zaskoczeniem [emoji6] szybko jednak zrozumieliśmy z mężem ze to dar od losu i widocznie kogoś w domu jeszcze brakowało. U mnie 38 tc skończony i właściwie rodzę na dniach ale zaglądam, podczytuje i trzymam kciuki za wszystkie z nas.
Tobie tymczasem zdrówka i spokoju. A jak się uda to jeszcze jak najmniej koniecznych badan i stresów..
 
reklama
Do góry