reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

reklama
Magda mama a kiedy masz zamiar sie zaczac starac ?
Ogólnie szczerze mówiąc nie wiem idę za ciosem jak teraz wyjdzie w dwuch cyklach to będę się cieszyła jeśli nie to od kwietnia biorę clo teraz i tak nic nie wyjdzie bo to cykl jakiś dziwny nawet owulacji chyba nie będę miała .. zobaczymy .
 
I jak się czujesz po tym leku? On działa od razu w najbliższym cyklu czy trzeba poczekać jakiś czas na działanie?
Kochana już wybrałam, bo to od 1 dnia cyklu przez 5 dni .Brzuch mnie w dole pobolewa i jajniki.Od 17 dnia cyklu mam brać duphaston przez 10 dni. Zobaczymy co dalej.
 
Kobitki byłam u Gp...stwierdzil ze w takiej sytuacji nic mi nie przepisze tylko słabszy paracetamol i dał mi dodatkowo witaminy...wiec nadal pozostaje mi napar z lipy ,witamina C i leże....
 
reklama
Maja75 Kasiulek sie odezwala bo nie nadazam z czytaniem miała miec wyniki aminopunkcje. Mam nadzieję ze wszystko ok tylko czasu niema. Chyba to ona nic nie pomyliłam
No wlasmie nie odzywa sie ostatnio juz ja wywolywalam ,ale nic .Miala wynik wstepny prawidlowy .Mysle ze nas nie opuscila bo tez chyba na czercowkach byla .
Co u Ciebie jak maly ?Pamietam jak maly byl to cos z jaderkiem.
.
 
Do góry