reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
To rzeczywiscie z
Maja75 byłam u GP, mieszkam w Anglii a tutaj to inaczej wygląda. Z marszu dostałam szczepionkę na grypę, kwas foliowy 5 mg, zalecenia co do witamin, sprawdzili mi temperaturę, kazali zarejestrować do położnej, która mi wszystko wyjaśni odnośnie USG i pozostałych badań, wpisali w systemie "pregnant" I pogratulowali :) mam nie robić bety, póki nic się nie dzieje, a jak tylko coś mnie zaniepokoi od razu do lekarza.
Rzeczywiscie zupełnie inaczej niż w Polsce. :tak:Choćby ta szczepionka w czasie ciąży. To który to tydzień? Ale fajnie ze coraz więcej ciężarówek.:-) :)
 
To rzeczywiscie z

Rzeczywiscie zupełnie inaczej niż w Polsce. :tak:Choćby ta szczepionka w czasie ciąży. To który to tydzień? Ale fajnie ze coraz więcej ciężarówek.:-) :)
szczepionka, to żeby ochronić malucha i mamę, grypa i jej konsekwencje mogą być bardzo niebezpieczne. U mnie zaczyna się 6 tydzień :) om 4 stycznia :)
 
Ja ovarin biore 2x1 ale i tez sporo witamin i magnez. Zaczelam tez na nowo brac wiesiołek do czasu owulacji bo sluz mam po nim rzadki
Dzisiaj jestem umówiona do Gp na 16-ta bo to chyba grypa mnie dopadła jakas...mięsnie mnie tak bola od rana ze ciezko mi sie poruszac a na siłowni w tym tygodniu nie byłam wiec cos jest na rzeczy...
 
Ja ovarin biore 2x1 ale i tez sporo witamin i magnez. Zaczelam tez na nowo brac wiesiołek do czasu owulacji bo sluz mam po nim rzadki
Dzisiaj jestem umówiona do Gp na 16-ta bo to chyba grypa mnie dopadła jakas...mięsnie mnie tak bola od rana ze ciezko mi sie poruszac a na siłowni w tym tygodniu nie byłam wiec cos jest na rzeczy...
A jakie witaminy? Ja tylko ovarin kurczę i raz dziennie brałam od wczoraj dwa razy olej z wiesiołka i wit d3 nie wiem czy coś jeszcze dodatkowo nie dokupić ?
 
reklama
Do góry