reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

nie wiem na starosc tak glupio myslec :(
z corka lezalam plackiem bite 7 tyg bo mialam krwiaka , po corce poronienie, zaraz potemciaza z synem gdzie ze strachu przespalam pierwsze 3 miesiace prawie doslownie ;) jak z najmlodsza zaszlam to po namowach mojej gin ZE W MOIM WIEKU poszlam szybko na l4 ale nie zalezalo mi na tej pracy a teraz lubie to co robie, mam duze mozliwosci etc i tak na ambiche mi weszlo czy co ? nie wiem stara a glupia i nie wie co najwazniejsze serio :( :( komu chcialam cos udowodnic :( a w pracy oczywiscie tylko pretensje bo przez 3 tyg na l4 bylam i pol swiata sie zawalilo .. bo lekarka tez sie dziwila ze tak szybko do pracy chce wrocic :( :(
 
reklama
nie wiem na starosc tak glupio myslec :(
z corka lezalam plackiem bite 7 tyg bo mialam krwiaka , po corce poronienie, zaraz potemciaza z synem gdzie ze strachu przespalam pierwsze 3 miesiace prawie doslownie ;) jak z najmlodsza zaszlam to po namowach mojej gin ZE W MOIM WIEKU poszlam szybko na l4 ale nie zalezalo mi na tej pracy a teraz lubie to co robie, mam duze mozliwosci etc i tak na ambiche mi weszlo czy co ? nie wiem stara a glupia i nie wie co najwazniejsze serio :( :( komu chcialam cos udowodnic :( a w pracy oczywiscie tylko pretensje bo przez 3 tyg na l4 bylam i pol swiata sie zawalilo .. bo lekarka tez sie dziwila ze tak szybko do pracy chce wrocic :( :(
Mi krwiak zrobił swoje chociaż myśle ze wdała się i fekcja której ani ja ani lekarz nie zaowarzyl. Nie obwiniaj się człowiek dobrze się czuje to myśli ze będzie dobrze a widocznie my musimy leżeć i pachnieć. Nie smuć się zobaczysz ze teraz wszystko będzie dobrze ja innej myśli nie dopuszczam
 
no chyba tak :) bede lezec i pachniec :p
oby udalo sie zajsc najpierw i zeby dziecko bylo zdrowe ... to najwazniejsze :)
Tobie oczywiscie zycze tego samego :)
 
Mi krwiak zrobił swoje chociaż myśle ze wdała się i fekcja której ani ja ani lekarz nie zaowarzyl. Nie obwiniaj się człowiek dobrze się czuje to myśli ze będzie dobrze a widocznie my musimy leżeć i pachnieć. Nie smuć się zobaczysz ze teraz wszystko będzie dobrze ja innej myśli nie dopuszczam
Ja też miałam krwiaka i niestety 9tydz.Dziewczyny musimy myśleć pozytywnie, co się stało już nie wróci. Pozdrawiam
 
annauelle ja mam tutaj całkiem pokaźną historię, leczenie w fertility, wczesne poronienie, do tego dochodzi mój wiek i nadwaga, więc troszkę inaczej będzie to wyglądało :)

babydust skoro masz obawy, to może odpuścić? Czasami lepiej jeden miesiąc czy dwa później zacząć starania ale na spokojnie. Nerwy czy stres w niczym nie pomogą :)
Skad jestes? Ja mieszkam w Walii ...
Ja dzisiaj od rana katar,gorączka i kaszel....jak narazie czosnek,cebula i miod :) cholipa ja juz po owulce i teraz nie wiem czy moge brac cos mocniejszego na przeziebienie czy dmuchac na zimne i dalej domowe sposoby? mój mąż mowi zeby nie brac leków bo a moze cos bedzie ....kurcze jestem w kropce....i czuje sie jak nastolatka,która nie wie co z czym i jak....
 
Ja z Yorkshire. W ciąży z młodą w 6 tygodniu złapałam anginę. Dostałam antybiotyk bezpieczny dla dziecka, ale to było jeszcze w PL. Może podejdź do GP, powiedz coś jak zapytaj o poradę. Nie leczona infekcja też może być niebezpieczna.
 
reklama
Do góry