reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Celować w chłopaka jest dużo łatwiej, bo testy podpowiedzą, że owulacja nadchodzi i pozostaje tylko zadziałać[emoji38]
Nie żałujemy mimo tego, że dziewczynka nam nie wyszła, bo w zasadzie to była ostatnia szansa, już powiększania rodziny nie planujemy poczekamy na wnuki. Płeć płcią ale najważniejsze żeby dzieciaczek był zdrowy i tego Ci życzę.
Dokładnie :)
 
reklama
Ithi cudowne wieści :D:D a tak się balas ze Wam nie wychodzi. Spokojnej ciąży i duzo zdrowia. Jak sie postaracie to zdazycie i z kolejnym ;)
Dziękuję! W tym cyklu nawet chciałam odpuścić, bo potrzebowałam chwili oddechu. Zakręciłam się wokół tych starań okropnie [emoji854] A tu się okazało, że dzidzia już jest. W lekkim szoku muszę przyznać byłam :D Na razie póki co, w ogóle się w ciąży nie czuję. Cieszę się, bo mogę nadal bez problemu pracować [emoji5] Oby tylko tak do końca...
 
reklama
Witam
Jestem mama 3 dzieci mam 39 lat a moja pierwsza córka ma 21 lat a ja jestem chyba w ciąży znaczy wynik beta hcg tak wskazał ... mam totalny mętlik w głowie i obawy zeby było wszystko dobrze ...nie martwi mnie mój wiek bo czuje sie o wiele młodziej ...bardzo chciałam i chce mieć to dziecko ...czy wy tez macie takie obawy albo boicie sie ze będzie coś nie tak? Do lekarza idę w środę myśle ze to 5 albo 6 tc
 

Załączniki

  • IMG_3349.PNG
    IMG_3349.PNG
    41,9 KB · Wyświetleń: 147
Do góry