reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Chrząszczyk Kochana jakie stosowalas testy owulacyjne? bo ja juz mialam tyle a jakos nie jestem pewna czt byly dobre....i chociaz wiem ze ze mna jest ok a moj mąż musi podreperowac swoją armie to jednak chcialabym moze inne testy sprawdzic bo tez mam krótsze cykle niz dawniej.
 
reklama
Chrząszczyk Kochana jakie stosowalas testy owulacyjne? bo ja juz mialam tyle a jakos nie jestem pewna czt byly dobre....i chociaz wiem ze ze mna jest ok a moj mąż musi podreperowac swoją armie to jednak chcialabym moze inne testy sprawdzic bo tez mam krótsze cykle niz dawniej.
Nie zwracałam uwagi jakie kupuje. Brałam pierwsze lepsze, które były w aptece. Były wiarygodne, bo pokrywały się z samoobserwacja i lekarz podczas badania jajników na USG wspomniała, że jajnik juz gotowy i za 2-3 dni powinno być jajwczkowanie testy tez to wskazały.
Pamietasz o tym, że dzień w, ktorym pojawiaja się na testach owulacyjnych wyraźne dwie kreski poprzedza owulacje, która nastąpi za mniej więcej 1,5 dnia- 2 dni?
 
Chrząszczyk1, dzięki za odpowiedź i za radę. Nie myślałam o testach owulacyjnych. Polegałam na obserwacji śluzu. I wydawało mi się, że idealnie wstrzeliłam się w owulację, ale może warto to sprawdzić. Dzięki :)
 
9 października przez nagłe cc w 35tc o 5:23 przyszedł na świat Mateusz. 1740g i 46cm, trafił do inkubatora i jest monitorowany, ale samodzielnie oddycha i zaczyna jeść moje odciagniete mleko. Poza tym ma kroplówkę żywieniową.
Zobacz załącznik 906581
Kochana ! Serdeczne gratulacje :) Jestem z Tobą od dnia cc . Wiedziałam z listopadowych mam.
Cieszę się , że już możecie się przytulać i , że mleka coraz więcej . Mateuszek śliczny . Dużo zdrówka dla Was :)
 
Nie wiem czy to przypadek, ale w pierwszym miesiacu, kiedy stosowalam testy owulacyjne zaszlam w ciaze, a niby wiedzialam kiedy mam owulacje tez wczesniej. Moze warto sprobowac? Ja stosowalam pierwsze lepsze z apteki.
 
@majacyr gratuluję śliczny chłopczyk :)
Dziewczyny ja używam testów z allegro tych najtańszych 50szt ok 17zl +przesyłka ,ładnie pokazują ,z tego co zauważyłam najlepiej robić wieczorem a wcześniej z 2h nic nie pić żeby mocz nie był rozcieńczony ,w tym cyklu w 13 dniu miałam piękna kreskę ,pojawiła się przed testowa ,no i działaliśmy ;)co będzie to będzie już mam ochotę testować ,ale po ostatnim cyklu w którym mialam wszystkie możliwe objawy a ciąży brak ...jeszcze się wstrzymam :Dchoc kusi ..
 
Nie zwracałam uwagi jakie kupuje. Brałam pierwsze lepsze, które były w aptece. Były wiarygodne, bo pokrywały się z samoobserwacja i lekarz podczas badania jajników na USG wspomniała, że jajnik juz gotowy i za 2-3 dni powinno być jajwczkowanie testy tez to wskazały.
Pamietasz o tym, że dzień w, ktorym pojawiaja się na testach owulacyjnych wyraźne dwie kreski poprzedza owulacje, która nastąpi za mniej więcej 1,5 dnia- 2 dni?
Kochna no wlasnie ja tez kupowalam jakie sie dalo ...clearblue najczesciej ...mam je nadal ale jakos oststnio przestalam testowac...teraz mam @ wiec moze zaczne testowac za tydzien :)
 
reklama
@majacyr gratuluję śliczny chłopczyk :)
Dziewczyny ja używam testów z allegro tych najtańszych 50szt ok 17zl +przesyłka ,ładnie pokazują ,z tego co zauważyłam najlepiej robić wieczorem a wcześniej z 2h nic nie pić żeby mocz nie był rozcieńczony ,w tym cyklu w 13 dniu miałam piękna kreskę ,pojawiła się przed testowa ,no i działaliśmy ;)co będzie to będzie już mam ochotę testować ,ale po ostatnim cyklu w którym mialam wszystkie możliwe objawy a ciąży brak ...jeszcze się wstrzymam :Dchoc kusi ..
No widzisz Kochana a ja mam wiekszy problem bo @ dostalam planowo ale jakas dziwna i piersi mam jak bomby a @ juz 4 dzien jakos niby jest niby nie....nigdy tak nie mialam bo zawsze z chwila @ piersi przestawaly bolec i sie zmniejszaly...tym razem nie...i badz tu czlowieku mądry...
 
Do góry