reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Dziewczyny witacie się tylko ze staraczkmi i zafasolkowanymi, [emoji45]a co z tymi, którym już fasolki wyskoczyły z brzuszków i tulą je w domu już są tutaj intruzami?
 
reklama
Dziewczyny witacie się tylko ze staraczkmi i zafasolkowanymi, [emoji45]a co z tymi, którym już fasolki wyskoczyły z brzuszków i tulą je w domu już są tutaj intruzami?

Chrząszczyk, oczywiście, że pozdrowienia dotyczą wszystkich , ale wpadło do nas kilka nowych dziewczyn i to super. cieszę się, że także mamy piszą :) - chociaż niestety chyba na razie to tylko Ty. :(
Martwię się co tam z Peugeotka bo od urodzenia nie ma żadnego info, ale pewnie jest mega zajęta .
Bardzo bym chciała, aby nam wszystkim nie urwał się kontakt po urodzeniu
 
Chrząszczyk, oczywiście, że pozdrowienia dotyczą wszystkich , ale wpadło do nas kilka nowych dziewczyn i to super. cieszę się, że także mamy piszą :) - chociaż niestety chyba na razie to tylko Ty. :(
Martwię się co tam z Peugeotka bo od urodzenia nie ma żadnego info, ale pewnie jest mega zajęta .
Bardzo bym chciała, aby nam wszystkim nie urwał się kontakt po urodzeniu
Napisałam juz do peugeotki na priv ale niestety cisza.
 
Karlaa, Mamcik, Zasmucona, ChloeChloe co u Was dziewczyny ?
wielkimi krokami zbliżają się nam terminy .:szok::szok::szok::-D Jak samopoczucie ?
Nie wiem czy nie pominęłam jeszcze jakiejś zbliżającej się mamusi. jeżeli tak to przepraszam
 
Hej hej cieszymy sie chrzaszczyk,ze jestes z nami ,wspierasz I jak maly ,ale chyba dobrze
U nas wszystko ok[emoji4].Mimo, że już ciaza po 40 leży obok mnie na łóżku to i tak do Was zaglądam.[emoji4] Dotycza mnie juz inne tematy ale jak część z Was urodzi i będziecie tu nadal zaglądał to będziemy mogły wymieniać się podobnymi wątkami, doświadczeniami itp cieszyły się i chwalily swoimi pociechami z naszych ciaz po czterdziestce[emoji6]
 
reklama
Do góry