reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Kasiulek77 - ogromne gratulacje! :)
Edycja: Nie doczytałam dokładnie, że od ostatniej wizyty więcej Pań poinformowało o ciąży :) Wszystkim Wam serdecznie gratuluję!

Dziewczyny, dziękuję Wam wszystkim za słowa wsparcia i podniesienie mnie na duchu :)
Jestem w 4. miesiącu ciąży, czuję się ok. Nie ma szału, ale nie ma też tragedii. Myślałam, że będzie gorzej. Jedyne co mi doskwiera to właśnie te docinki. Pójdę za Waszą radą i będę mieć to głęboko gdzieś. Niech każdy zajmuje się swoim życiem.

My, mamy i przyszłe mamy po 40-tce, jesteśmy wyjątkowymi kobietami :) Tzn każda kobieta jest wyjątkowa, ale my na pewno będziemy bardzo dobrymi mamami, mając tyle doświadczenia życiowego. Cieszę się, że tu trafiłam!

Krysia - tak trzymać , najważniejsza jesteś Ty, maluszek , Wasze szczęście i zdrowie . Na pewno będziesz super mamą
 
reklama
a zapomniałam zapytać się - krwiak się wchłonął ? wszystko ok w tej kwestii ?
Tak krwiak się wchłonął dzięki Bogu. Nie muszę non stop leżeć.
Choć jak miesiąc czasu non stop leżałam to jak wstaję kręci mi się w głowie i nogi mi drżą, chyba się mięśnie zastały.
Ale mogę np na balkonie posiedzieć, cieszę się z małych rzeczy.
 
Oj to mnie pocieszylas,bo nadal troszkę mnie to martwi i to czekanie na kolejną wizytę ...ale jestem dobrej myśli ,znasz już płeć ? Przepraszam jeśli już pisałaś o tym ale z racji wydarzeń w ostatnich tygodniach trochę się pogubilam na forum ;)
U mnie do 20 tc miała być dziewczynka ale USG połówkowe spłatało figle i jednak będzie chłopak :-)
 
hej Dziewczyny

Nie piszę często ale czytam na bieżąco , chciałam się pochwalić, że się udało !! jestem w ciąży !! 6 tydzień 3 dzień!! więc po 40 stce udaje się !! Dziś miałam usg, bijące serduszko !!
więc może w tym roku posypie się na tym forum, same ciąże będą życzę wszystkim starającym się !
Gratuluję :-)
 
No i nadszedł czas i na mnie żeby się pochwalić. W niedzielę odkryłam dwie kreski na teście choć to był dopiero 24 dc.
W poniedziałek zrobiłam betę-94 a po dwóch dniach czyli dziś beta-252.
Byłam dziś u lekarza, jestem obstawiona lekami i pełna wiary że teraz się uda :biggrin2:
Dziewczyny staraczki nie poddawajcie się:biggrin2:
Skoro mnie się udało zajść to Wam też.:tak:
SUPER :-*
 
Gratuluje wszystkim mamuskom[emoji173]️ Mam pytanie- w którym tygodniu miałyście robiony scan w którym sprawdzają przeziernosc karku maluszka? Ja mieszkam w UK i wyznaczyli mi pierwszy scan dopiero w 15 tyg. Trochę się martwię czy to nie za późno.
 
reklama
Gratuluje wszystkim mamuskom[emoji173]️ Mam pytanie- w którym tygodniu miałyście robiony scan w którym sprawdzają przeziernosc karku maluszka? Ja mieszkam w UK i wyznaczyli mi pierwszy scan dopiero w 15 tyg. Trochę się martwię czy to nie za późno.
spokojnie sa jakby dwa typy sprawdzenia przeziernosci pierwsza jest w 11tyg a pozniej masz ten sam test chyba do 16 tyg nie pamietam dokladnie wiem ze nazywa quadruple test i jest to ta sama kombinacja czyli krew i scan ja duzo czytalam i wiem ze jest bardzo duzo pomylek wiec nie poszlam na ten test , nawet sie kochana nie denerwuj tym testem w razie w powinni cie skierowac na badanie krwi w celu potwierdzenia negatywnego testu, choc wiem ze ten test krwi wszedl dopiero od tego roku i nie wiem jak twoj gp albo mdf sie ustosunkuje do tego. trzymam kciuki bedzie dobrze.[emoji6]
 
Do góry