reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Znadziejami z lekami jest tak ze możesz schodzić i zejść całkiem oczywiście cały czas pod kontrola najważniejsze pierwsze trzy miesiące ciąży później można spokojnie wrócić do leków ... można tez i brać leki cały czas ... takie wiadomości mam od mojej lekarki [emoji6][emoji6]
 
reklama
Znadziejami z lekami jest tak ze możesz schodzić i zejść całkiem oczywiście cały czas pod kontrola najważniejsze pierwsze trzy miesiące ciąży później można spokojnie wrócić do leków ... można tez i brać leki cały czas ... takie wiadomości mam od mojej lekarki [emoji6][emoji6]
No tak jest ja zeszlam w październiku,a od czerwca odstawialam pomału
 
właśnie wróciłam...widać już pęcherzyk, ciałko żółte też zobaczył ale jeszcze nie widział bicia serca. Znowu za tydzień. Wychodzi wg niego że 5 tydzień, z cyklu ze 6-ty.

Ogólnie strasznie się stresowałam. Brzuch mnie dzisiaj trochę boli.
Bo to mega stresujące jest takie czekanie na to pierwsze zobaczenie Maluszka no i serduszka.
I znów cały tydzień czekania. Ech ale co tam, taki to czas zamartwiania się. Potem prenatalne, potem ruchy są czy nie, potem połówkowe... itd.
Będzie dobrze, wierzę w to.:tak: pracujesz przecież zawodowo to choć trochę głowa zajęta żeby sobie nie wkręcać.:-D i dzień za dniem zleci a w piątek serduszko jak dzwoń.:)
 
Witajcie Kobitki :)
Kasiulek bardzo madrze to napisałas...ja bardzo jestem Bogu wdzieczna ze mam wspanialą 3 i kochanego meza...a co bedzie dalej...czas pokaze :)
Okazalo sie ze moj przedwczorajszy bol podbrzusza byl jednorazowy bo juz jest dobrze :) jak nigdy piersi mnie nie bola i czuje sie rewelacyjnie...moze...moze cos z tego wyjdzie tym razem :)
 
Witajcie Kobitki :)
Kasiulek bardzo madrze to napisałas...ja bardzo jestem Bogu wdzieczna ze mam wspanialą 3 i kochanego meza...a co bedzie dalej...czas pokaze :)
Okazalo sie ze moj przedwczorajszy bol podbrzusza byl jednorazowy bo juz jest dobrze :) jak nigdy piersi mnie nie bola i czuje sie rewelacyjnie...moze...moze cos z tego wyjdzie tym razem :)

Wrrrrrrrr byłoby boooosko [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
reklama
Do góry