reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

spoko nie zostawię ale czas leci i za chwilę mi 41 lat stuknie :cool2:

No nieeeeeee to ja już się załamałam [emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22][emoji22].... mi w październiku 44 [emoji19][emoji19][emoji19][emoji19][emoji19][emoji19][emoji19][emoji12]
 
reklama
dziewczyny co tam wiek jesli czujecie sie ok ja tez juz czekam na swoj nastepny rok a jeszcze jakby patrzec od chinczyka strony to zas o jeden rok starsze jestesmy[emoji23]. z ciekawosci poszukalam skladu tego miovarianu ,i ma bardzo skapy sklad nie wiem czemu, ale na pcos to on totalnie sie nie nadaje ,w naszym wieku potrzebujemy dobrego dopalacza i nie mozna ich przedawkowac bo mamy niedobory wiec nie przejmowalabym sie tymi dawkami . lekarz doradza co mu firmy podrzucaja tego sie w zyciu nauczylam , z reszta czasem ma sie wrazenie ze niewiele wiedza o czlowieku pomimo studiow medycznych. dlatego lekarzy uzywam do robienia badan ,ewentualnie poslucham co ma do powiedzenia a decyzja nalezy do nas[emoji6]. dacie rade kobietki ,my tu caly czas czekamy na was az dolaczycie do tych naszych ciazowych rozterek[emoji16]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
... z ciekawosci poszukalam skladu tego miovarianu ,i ma bardzo skapy sklad nie wiem czemu, ale na pcos to on totalnie sie nie nadaje ,w naszym wieku potrzebujemy dobrego dopalacza i nie mozna ich przedawkowac bo mamy niedobory wiec nie przejmowalabym sie tymi dawkami ...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
@basiek76 to co polecasz z tych lepszych dopalaczy?
 
kochana wszystko jest dobre ale zeby tego troche bylo ,jesli badania masz oki to mam nadzieje ze bogaty sklad witamin zblizonych do naturalnych bylby oki ,trzeba pamietac ze te rda sa zanizone czyli spokojnie mozna brac wiecej ,i na pewno wit d3. lekarze uwzieli sie na kwas foliowy ale nikt nie sprawdza innych niedoborow a przeciez moga byc taka sama przyczyna jak brak kazdego innego. na pewno moge polecic soki one zawsze byly naturalne i przyswajane bez przeszkod. [emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
kochana wszystko jest dobre ale zeby tego troche bylo ,jesli badania masz oki to mam nadzieje ze bogaty sklad witamin zblizonych do naturalnych bylby oki ,trzeba pamietac ze te rda sa zanizone czyli spokojnie mozna brac wiecej ,i na pewno wit d3. lekarze uwzieli sie na kwas foliowy ale nikt nie sprawdza innych niedoborow a przeciez moga byc taka sama przyczyna jak brak kazdego innego. na pewno moge polecic soki one zawsze byly naturalne i przyswajane bez przeszkod. [emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki zażywam jeszcze falvit i magnezb6, to kupię jeszcze witaminę d3.
Jak się czyta fora to dziewczyny zażywają castangus, wiesiołek, niepokalanek itp. Niekiedy na serio nie wiadomo co jest dobre a co nie.
 
tak bo nie wiadomo czego komu brakuje i w tym diabel tkwi ,gdyby lekarze byli rzetelniejsi nie musielibysmy sie radzic na forum[emoji7]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej hej...nie sama bo i ja jeszcze staraczka :)
Ja od rana robie paczusie bo mam dzisiaj wolny dzien :)
I kurcze sie tak zastanawiam bo jakos owu nie przychodzi... :( ale poczekam bo tyle łykam specyfików ze mozliwe ze sie cos pozmienialo...Jutro idziemy na impreze z mezusiem wiec sie troche odstresujemy :)
 
reklama
Hej hej...nie sama bo i ja jeszcze staraczka :)
Ja od rana robie paczusie bo mam dzisiaj wolny dzien :)
I kurcze sie tak zastanawiam bo jakos owu nie przychodzi... :( ale poczekam bo tyle łykam specyfików ze mozliwe ze sie cos pozmienialo...Jutro idziemy na impreze z mezusiem wiec sie troche odstresujemy :)

[emoji8]........ bawcie się dobrze [emoji1323]
 
Do góry