reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Widziałaś kochana te zdjęcia z tymi witaminami suplementami ???? Ja już kupiłam niestety przez internet [emoji19]... muszę czekać kilka dni zanim dojdą
@Lilly40 widziałam, mi mój ginekolog polecił Miovarian i to stosuje. Zobaczymy czy coś pomoże.
Ostatnio mam znowu doła i mój mąż też, szczerze to zastanawiamy się czy nadal próbować czy po prostu odpuścić.
 
@Lilly40 widziałam, mi mój ginekolog polecił Miovarian i to stosuje. Zobaczymy czy coś pomoże.
Ostatnio mam znowu doła i mój mąż też, szczerze to zastanawiamy się czy nadal próbować czy po prostu odpuścić.

Ojjjj kochana wiem o czym piszesz ale tez mam nadzieje ze to wszystko przez @ .... i jak już się skończy to będziecie szaleć przed na i w Walentynki No i po tez [emoji6].... może odpuścić w głowie a swoje robić ??? My to już nie rozmawiamy nawet prawie nic na temat dziecka i ciąży jak przedtem ale wiem każdy swoje myśli w głowie ma .... ciężko tak się odciąć całkiem i nie myśleć ...... próbuj kochana jeszcze nie zostawiaj mnie tu samej [emoji19][emoji22]
 
reklama
Ojjjj kochana wiem o czym piszesz ale tez mam nadzieje ze to wszystko przez @ .... i jak już się skończy to będziecie szaleć przed na i w Walentynki No i po tez [emoji6].... może odpuścić w głowie a swoje robić ??? My to już nie rozmawiamy nawet prawie nic na temat dziecka i ciąży jak przedtem ale wiem każdy swoje myśli w głowie ma .... ciężko tak się odciąć całkiem i nie myśleć ...... próbuj kochana jeszcze nie zostawiaj mnie tu samej [emoji19][emoji22]
spoko nie zostawię ale czas leci i za chwilę mi 41 lat stuknie :cool2:
 
Do góry