reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Czesc dziewczyny, czy przygarniecie mnie do siebie[emoji4]? Mam na imię Magdalena. W styczniu skonczylam 40. Pochodze z woj. lubuskiego choc wychowywalam sie, uczylam w Szczecinie.Jestem od jutra licząc w 17tc. Mam termin porodu na 12 lutego. Spodziewam się kolejnego synusia.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj Chrząszczyk :) cieszę się że nasze grono się powiększa, razem raźniej ;)Gratuluje ciąży i cieszę się że Twój dzidziuś zdrowy :) ja skończyłam 13 tydzień ciąży, mieszkam w Szczecinie :)
 
reklama
Agu, masz super wynik po badaniach krwi :) ja czekam na wynik z krwi już ponad tydzień, jutro mam dzwonić do kliniki... Lekarz powiedział że usg wyszło bardzo dobrze i że nie widzi wskazań do amniopunkcji ani nawet do testów Nifty czy Harmony ale czy będziemy podchodzić do tych testów to raczej podejmiemy decyzje po wynikach z krwi. Trochę się obawiam tych wyników bo czytałam, że różnie wychodzą i czasami wprowadzają duże zamieszanie zaniżając wynik, ale staram się być dobrej myśli :)
Pitu pitu, można pozazdrościć Ci formy:) u mnie zaczyna się dopiero 4 miesiąc a już czuję się ociężała:) w sobotę mam wizytę u mojego gina, zobaczymy co dzieje się z krwiakiem, mam nadzieję że w końcu całkowicie się go pozbędę:)
Pitu pitu zdecydowałaś się na cesarskie cięcie, ale czy każda z nas może mieć je na życzenie? jestem zielona w tym temacie ...;)
 
Witaj Chrząszczyk :) cieszę się że nasze grono się powiększa, razem raźniej ;)Gratuluje ciąży i cieszę się że Twój dzidziuś zdrowy :) ja skończyłam 13 tydzień ciąży, mieszkam w Szczecinie :)
Wiec termin masz podobnie jak ja ewentualne końcówka stycznia. Gratuluje!!!! Czy plec jest juz Ci znana? Może kiedy mijalysmy się na szczecińskich drogach.[emoji4]juz 12 lat temu opuściłam swoje rodzinne miasto.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chrząszczyk , termin z usg wychodzi mi na 28 lutego, a z moich obliczeń na 2 marca :) Na badaniu prenatalnym lekarz powiedział że wygląda na dziewczynkę ale nie było pewności więc pewnie niedługo sie okaże czy to sie sprawdzi ;) Masz juz dzieci?
 
Kurczę z nadziejami ja myślałam że ty już po. Jak serfuje po forum to widzę że do 40 to teraz dużo kobietek i popularne a my po 40 to co też normą?
 
Kurczę z nadziejami ja myślałam że ty już po. Jak serfuje po forum to widzę że do 40 to teraz dużo kobietek i popularne a my po 40 to co też normą?
Maja75 może po 40stce to już nie taka norma, bo jest dużo głosów, że trzeba było rodzić w młodości, ale co poradzić jak takie jest życie, cały czas nas zaskakuje... Niekiedy mam dni zwątpienia, ale myślę że może kiedyś i mnie się uda. Podobno nadzieja umiera ostatnia.
 
Chrząszczyk , termin z usg wychodzi mi na 28 lutego, a z moich obliczeń na 2 marca :) Na badaniu prenatalnym lekarz powiedział że wygląda na dziewczynkę ale nie było pewności więc pewnie niedługo sie okaże czy to sie sprawdzi ;) Masz juz dzieci?
Mam 21 letnia córkę z poprzedniego małżeństwa. Dwóch synów w obecnym małżeństwie. Planowaliśmy z mężem córkę, bo uznaliśmy, że to ostatni dzwonek...ale trafił nam się trzeci chłopak. Starsza córka juz się usamodzielnila. Wyfrunela w tym roku z gniazda.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam 21 letnia córkę z poprzedniego małżeństwa. Dwóch synów w obecnym małżeństwie. Planowaliśmy z mężem córkę, bo uznaliśmy, że to ostatni dzwonek...ale trafił nam się trzeci chłopak. Starsza córka juz się usamodzielnila. Wyfrunela w tym roku z gniazda.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam córkę z poprzedniego małżeństwa, w wieku Twojej córki :) Moja córka jeszcze mieszka z nami ale pewnie niedługo wyfrunie z gniazda. Z obecnym mężem nie mamy wspólnego dziecka , a tak jak napisałaś to był ostatni dzwonek ;) Planowaliśmy synka ale być może będzie dziewczynka :) Najważniejsze żeby było zdrowe:)
 
reklama
Maja75 może po 40stce to już nie taka norma, bo jest dużo głosów, że trzeba było rodzić w młodości, ale co poradzić jak takie jest życie, cały czas nas zaskakuje... Niekiedy mam dni zwątpienia, ale myślę że może kiedyś i mnie się uda. Podobno nadzieja umiera ostatnia.

Z nadziejami, jak długo sie starasz?
 
Do góry