reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Niestety nie mieszkam w Polsce a tu nie robią bety. Jeszcze bardziej mnie to przeraża bo znam z autopsji opiekę w uk
Kochana ale przeciez mamy dosc dokładne testy...chociaz w Pl tez są :) no tutaj zbadac krew to jak wygrac w totka to fakt ...

Ah tak to jest ze jak chcemy dzieciątko to jakos nie wychodzi...a jak nie myslimy o tym to bęc.. Bedzie dobrze Ivoneczka71 :)
 
reklama
Annauelle ale z tego co ja zrozumiałam to Iwoneczce chodzi o to że tydzień jej się spóźnia miesiączka a ma słaba kreskę na teście większość ma już intensywną
 
Ivoneczka i jak tam testowanie? [emoji4]

ja byłam dzisiaj u gina i wypalił nam płytkę z usg, malutki nie chciał się pokazać, ciągle zasłaniał łapkami buźkę albo się drapał po nosie [emoji6] strasznie fajnie to wyglądało [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Majorcia rzeczywiście, wyjątkowe przeżycie móc tak dzieciątko popodglądać [emoji6]tym bardziej jeśli usg jest robione na dobrym sprzęcie i fajnie widać w 3D jak maluszek np. ssie kciuka, połyka wody płodowe, marszczy brwi albo robi śmieszne miny (mój to dzisiaj normalnie się uśmiechał [emoji6])
z pierwszej ciąży (18 lat temu...) mam tylko zdjęcie kijanki z mikroskopijnymi rączkami i nóżkami [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja 23 lata temu jak byłam w ciąży to jedno USG prywatnie i nic nie dostałam jak to wszystko poszło do przodu dzisiaj mam zdjęcia maluchów z brzucha z 22 tygodnia ciąży pamiętam jak zastanawiałam się do kogo są podobni
 
reklama
Annauelle ale z tego co ja zrozumiałam to Iwoneczce chodzi o to że tydzień jej się spóźnia miesiączka a ma słaba kreskę na teście większość ma już intensywną
Dlatego napisalam ze u nas w Uk testy sa bardzo dobrej jakosci i dokładne stad uważam że test wyszedl pozytywny...

Iwoneczka i jak tam ? robilas kolejny test?
 
Do góry