reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziękuje i wzajemnie
Pochwal się nam jutro jak test
Test możesz, wykonać również o każdej porze dnia ważne by przez jakiś czas wstrzymać się od spożywania napojów i starać się przez jakiś czas nie korzystać z toalety Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
No już chyba po ptakach u mnie. Pięć testów wszystkie dodatnie słabo ale zawsze te tańsze sklepowe. Na jutro zostawiam ostanie dwa te lepsze albo zrobię jak Majorcia każe
 
Ivoneczka71 najlepiej to leć do laboratorium zrobić bete i po 24 godz powtórz nie musisz być na czczo wtedy będziesz wiedzieć co i jak
 
To fakt moja siostra też mieszka w UK więc wiem jak jest
Postaraj się zamieścić jakoś to zdjęcie testu musisz poobserwować ciąże po testach tzn czy kreska będzie stawała się bardziej wyrazista tzn musiałabyś zrobić trzy testy tak co drugi dzień tak jak podwaja się beta tzn ja chyba bym tak zrobiła
 
reklama
w naszym wieku przydałaby ci się już jakaś luteina dopochwowo a wiem że oni nie robią nic do tego 13 czy 14 tygodnia ale napewno wszystko będzie dobrze
 
Ostatnia edycja:
Do góry