reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

reklama
Czesc
zwoluje na kawe :-D
Wanda juz wlasciwie zdrowa i czasami tylko zakaszle wiec zycie wrocilo do normy. Zmykam ogarniac domek bo mielismy goscia przez prawie dni a potem skrobne cos wiecej :)
 
I ja się melduję z kawą :-) w fabryce dziś świąteczne rozprężenie, o 15 mamy Wigilię, więc jakoś tak nikomu nie chce się brać do roboty.
Zoyka - jakbym usłyszała taki tekst to parsknęłabym śmiechem - ale to dlatego, że P. by nigdy czegoś takiego serio nie powiedział :sorry2:
 
Bry

Teraz dopiero mam czas na kawę i na BB. Zaliczyliśmy wczoraj wieczorem-nocy (0.30) egzorcystę (jak to ładnie Misia określa) i mam dziś troche prania ponadprogramowego. Za godzinke mąż "wpadnie" więc szybkie zakupy, takie przed ostatnie świąteczne. Zostanie jeszcze kupienie ryb, ale to już w niedzielę albo w poniedziałek. Dziś nastawiam bigos, żeby juz pomalutku się pitrasił i chyba farsz do krokietów zrobię.

Kłaczku - przykro mi bardzo... przytulam.
 
Hej!
Ja dziś rypię, ale to dobrze;-)

Katrina a skąd ten egzorcysta?? :szok: ja miałam ostatnio u Paćki dwa razy w odstępach 15 minutowych, kosmos:no:

Zoyka patrz po prawej ekranu na nowości w blogach;-)
 
nellas ! Co to za kosmita. ? Jestem żoną chama i dobrze mi z tym !

kolejny tchórzliwy czytacz podglądacz....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Slodkie... Na normalny komentarz w watku nie stac, ale gdzies na boczku czemu by nie?

Mlody ma nowa faze. Chodzi i mowi "gijz, uuuaaaa" - czyli "tygrys" i straszenie odglosem majacym udawac tygrysa. :-D Figurke tygrysa wyrwal na kiermaszu w szkole i wsrod wszystkich zabawek tylko te chcial. W sumie... nowe slowo, czyli dobry zakup!
 
Ostatnia edycja:
Majuska - w ubiegłym tygodniu ( w czwartek) klasa Alinki miała przedstawienie w bibliotece szkolnej. Oczywiście przechodzili z budynku do budynku w strojach na przedstawienie (bez kurtek). W nocy z niedzieli na poniedziałek zaczęła już pokasływać, a wczoraj była już dość mocno zaflegmiona i jak w nocy obudził ja kaszel, to w końcu poszło.... i do rana był spokój. Dzis cały dzień kaszle, ale ma taki suchy kaszel.
 
reklama
Niii... Dzien Swistaka - wstac nim ktokolwiek d... ruszy, a zwlaszcza nim mlody oko rozewrze, bo zaraz za okiem rusza do boju paszczeka. Zrobic kawe do kubka i kawe do termosu. Sniadanie stacjonarne i kanapki do pudelecka. Mlody wstal - przepakowac tylek w suchy pamper, ubrac synowski odwlok i odnoza, sprowadzic na dol, zrobic kakao, dac sniadania i dopiero... KAWA!
 
Do góry