reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża na studiach

reklama
bezsenna moze to wina hormonów,kobieta chce byc idealna żona/matka/córką/studentką/dziewczyną/koleżanką ...niestety tak sie nie da...
 
Jak dla mnie to nawet nie tyle doba, co tydzień powinien być dłuższy. Bo zanim się rozpędzę po weekendzie, to już następny weekend i nic mi się nie chce :]
 
Hej, ja tez studiuje i jestem w ciąży. Na szczęście u mnie sesja już zakończona. Studiuje zaocznie pielęgniarstwo, ale przez cały rok akademicki mam praktyki w szpitalach. Bogu dziekuję za to, że ciąże znoszę w miarę dobrze i udało mi się wszystko zaliczyć w czasie. Teraz jestem w 34 tc, na 1 sierpnia mam termin i już się martwię tym, ze w październiku będę musiała zostawić maleństwo w domu i iść znów na praktyki. Na szczęście to już ostatni rok :wink:
 
kaaoke a co studiujesz? jestes z ojcem maluszka?

bezsenna podziwiam ciebie naprawde! jak sie czujesz juz zostal niecaly miesiac :)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry