reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ineska - chlopaki rosna pieknie I co raz bardziej rozrabiaja. Zdjecia wrzuce jak na kompie bede bo z telefonu nie umiem.
Mnie chyba wcale nie sprawdzali szyjki chyba ze to jakos na usg widac. Ja tylko co miesiac mialam usg I poznien pogadanke z lekarzem a od 30tyg co dwa tygodnie. Lekarz tylko pytal jak się czuje I czy cos mnie niepokoi a badal mn I e chyba raz jak krwawilam. Oni tu maja calkiem inne podejscie. Czase mi zle z tym bylo bo sam e czulam olana a innym razem wolalam nie wiedzieć tych wszystkich pomiarow bo bym sedziala na necie czytala normy I pewnie sie martwila ze cos nie tak.
 
reklama
1. Zenia
2. Multimama
3.Julia.85
4. Gloriane
5. Bibiana
6. Dolorez
7. Polka
8. Ineska_uk
9. Gotadora ( 24 październik )
10. Rachel
11. Nik_i
12. Jjka


dziewczyny - to w takim razie mam prośbę - podajcie swoje daty - daty Wielkiego Dnia to uaktualnie listę :-)
 
1. Zenia

2. Multimama

3. Julia 85

4. Gloriene

5. Bibiana

6. Dolorez

7. Polka

8. Ineska uk

9. Gotadora
24.X.13
10. Raczel
24.X.13
11.Nik_i

12. Jika

 
26.08 choc bardzo chcialabym do konca lipca wytrzymac. Trzymajcie sie dziewczynki i myslcie pozytywnie i trzymajcie sie w trojpakach jak najdluzej:-)
 
reklama
Polka współczuje i doskonale rozumiem, jak często wychodzą ci te skurcze? Fenek nie daje rady? 3maj się ciepło dziewczyno!

Zenia, no no no Ty już zupełnie na finiszu można powiedzieć :-D mój brzuchol też wielki, jakieś rozstępy się pojawiają, brzuch skacze na wszystkie strony o płaczu i nerwów z byle powodów nie wspominając.

Ja dziś po wizycie u ginka, pessar na ostatnim włosku ale trzyma, leżę jak klocek wciąż i liczę na spokojne przelezenie 2,5 tyg chociaż.

Mój termin to 20.08 ale obstawiam czas od 19.07 do 01.08
 
Do góry