reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Multimama dzieki :-) ja też nie panikuję, aw pierwszej ciąży od początku miałam skurcze, więc na takie mało bolesne nigdy nie zwracałam uwagi, a teraz zwracam więc nie wiedziałam czy się martwić czy nie :-D
 
Bibiana nie miałam usg :-(
a skurcze też już mam no ale lekarka mówi że póki nie są regularne to nie muszę się martwić

I normalnie też się do tej pory golę sama (tzn nogi bynajmniej :-p) to teraz ze wzgl na tego palca mnie musiał golić, no i przed CC też chce żeby mnie golił bo mam wrażliwą skórę i takiego golenia na sucho zwykłą maszynką jakąś nie przeżyję

Dziewczyny czy mi się zdaje czy kolosalnie mi brzuch urósł przez ostatnie 2tyg :eek:
IMG_0474.jpgIMG_0519.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0474.jpg
    IMG_0474.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 41
  • IMG_0519.jpg
    IMG_0519.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 42
Zenia nie zdaje Ci się - brzuszek podrósł :tak: i jest bardzo ładny :-)

co do golenia to ja nie chce angażować w to meża, choć on jest chętny we wszelkiej pomocy ( jak już przyjedzie do mnie ), chce jednak mieć trochę "swoich spraw", nie chce aby znał wszystkie moje sekrety ;-)
 
Zenia - jak dla mnie to sie troche obnizyl. Ale zeby masakrycznie urosl to nie.
Bibiana - skurcze BH mozesz miec czesto. Poki nie bola I nie sa regularne co np 5min to nie ma sie czego bac. Macica trenuje ))
 
zenia ja 3mam mocno kciuki żebyś donosiła o tego 37tygodnia!!!! &&&&& Co do kg na plusie ostatnio mialam 7kg na plusie ale Ty o wiele dalej niż ja więc pewnie będzie tak że Ty będziesz gubić te kg a ja jeszcze przybierać:) No i do 37tyg już dużo Ci nie zostało :) Aż zazdroszczę bo przedemną jeszcze 12tyg czekania na maleństwa (do 38tyg ;)) Porównując zdjęcia brzuszek urósł ale nie ma kolosalnej różnicy :)

Co do golenia to wole wykorzystać siostre niż mojego S do tego ;P do porodu też nogi mi sis ogoli a bikini z lusterkiem sobie ogolę :D

To może ja się pochwalę swoją willą z basenem z tego tygodnia :) zdjęcie robiłam we wtorek :
Zobacz załącznik 568760
 
Dziewczyny jak tam?? Żyjecie?? Nadal wszystkie w trójpakach mam nadzieję??

Ja wczoraj przebeczałam pół dnia bo mi się rozstępy w dole brzucha zrobiły :baffled:
te hormony plus stres mnie dobijają, ryczę już prawie codziennie! :-(
 
reklama
Zenia przykro mi,że rozstępy się zrobiły, ja też tak mam że mogę płakac z byle powodu

Nnatalie brzuszek bardzo ładny

faktycznie cisza ... no ale tak to powinno być - niedziela z dala od komutera, najlepiej z mężem i z dzidziulkami :-)

pozdrawiam serdecznie :-)
 
Do góry