reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

eevlee - weź emka ze sobą. Nie słyszałam, żeby gdziekolwiek nie wpuścili ojca...a to, co słychać i widać, nie powinno go to ominąć. A i dla Ciebie dobre będzie wsparcie i wspólna radość z szumu przepływającej krwi, bicia serduszek i prawidłowych pomiarów.

Ja jestem po kolejnych badaniach krwi i moczu. Okazało się, że moje dwie ukochane istotki zabierają mi wszystko, pozostawiając jedynie masowe bakterie w polu widzenia. Na szczęście glukoza prawidłowo... czy Wy też miałyscie kłopoty z bakteriami w moczu? Wizytę mam dopiero w poniedziałek, a u wujka google szukać nie chcę, bo znowu się naczytam...
 
reklama
Onlyone- odetchnęłam z ulgą, cały dzień czekałam na wiadomości od Ciebie!

eevlee- miłego podglądania maluchów jutro i czekamy na fotki:-)

marcikuk- jak się czujesz dzisiaj?mam nadzieję,że brzuszek i inne ranki się goją, jak będzie taka możliwość to czekamy na zdjęcia Twoich chłopców:)

Ja po wizycie u dermatologa, to co mam na brzuchu i na rękach wygląda na typową dermatozę ciężarnych, dostałam maść ze sterydami i inne specyfiki, mam nadzieję,że pomoże,bo mam niezłą wysypkę,która koszmarnie swędzi zwłaszcza wieczorem, w nocy i z samego rana. Widziałam moje wyniki krwi na cholestazę i nie przekraczają norm,więc jestem dobrej myśli,że to tylko okropne uczulenie, która spotyka niektóre ciężarne w 3 trymestrze..
 
Gienus - ufff no to dobrze ze to nie cholestoza.
Onlyone - no wierze ze teraz emocje dopiero z ciebie uchodza. To jest stres takie.wezwanie. Ale lepiej dmuchac na zimno.
Eevlee - w tych czasach nie zrobia mezowi problemow. Jesli ma ochote byc przy badaniu to polecam. Zobaczy serduszka.
U mnie ogolnie lepiej.dopiero o 16:30 moglam isc do chlopcow. Mnie porobili setki badan. Czuje sie lepiej bo mam wiecej przeciwbolowych i mam je regularnie. Zdjecia wstawie dopiero jak do domu wroce bo tak przez telefon to ciezko
 
Gienus- dobrze , ze to nie cholestaza. Muszę ci powiedzieć , ze mnie tez swedzialy ręce strasznie i szyja itd tak 2 tyg przed porodem ale zrobili mi badania i chyba tez były w normie a ja myślałam ze zwariuje. I nawet po porodzie mnie swedzialy przez pare dni. Nawet nie wiedziałam ze oprócz cholestazy coś innego może być w ciąży .

Marcikuk- czekam z niecierpliwością na zdjęcia .
Jutro może i ja wkleje jakieś nowe...

Ja już tu nie chce was zanudzac ale jestem już wykończona ta cała moja sytuacja. Szpital ma tragiczne zasady odwiedzin i mimo ze są tu moi rodzice to nie mogą leny sami odwiedzać . Lene przenieśli do innego szpitala i tutaj tylko tak jest. Ja nie tez przecież nie mogę jej odwiedzać przez cały dzień bo mam drugie dziecko któremu tez muszę uwagę poświęcać . Myśleliśmy ze rodzice bedą ja rano odwiedzać a my wieczorem po męża pracy a tu taka lipa. Jestem bardzo wkyrzona ze przenieśli ja do innego szpitala nie informując nas o tym ze są inne zasady. Nigdy byśmy sue na to nie zgodzili. Ja i mąż już padamy bo mimo ze mamy pomoc ze strony rodziców to jednak oni mnie nie wyrecza w scuaganiu mleka co 3 godz czy w karmieniu itd. Mąż wraca zmęczony po pracy i prosto do szpitala jedziemy . Tak bym chciała żeby mała już wyszła ... Jutro będzie 3 tyg jak dzieciaczki są na świecie .

Malena- ale cię zrobili w tym szpitalu! Tragedia jakaś ! Mam nadzieje ze jutro zrobią ci to cc. Czekam na wieści .
 
Lola - u mniecw szpitalu podobnie. Emek moze byc ze mna od 9 do 22 inniodwiedzajau miedzy 15-16 albo 19-20 do maluchow mozna kogos zabrac ale tez tylko w tych godz i tylko jak jak albo emek jestesmy. Tezcsie balam co bedzie jak mpja mama przyleci. Ona moze wejsc na dwiw godz a my z emkiem caly czas przeciez nie bedziemy mamy specjalnie wozic jak to godz drogi w jedna strone. Pani doktor powiedziala ze sa jednak duze szanse by dzieci wyszly do domu do 25 listopada. Za kilka dni bedziemy im dawac butle. Poki co odsciagam mleko i dostaja przez rurke.
Mam nadzieje ze Lenka szybko wyjdzie do domu
 
Dziękuję za odpowiedz!
czas ciąży mnogiej i jej wszystkie skutki są po prostu niewyobrażalnie i nikt mi już nie będzie gadał głupot, jak to było wcześnie, że "Nie przejmuj się to jedno dziecko więcej i o co chodzi... nie dramatyzuj..."
A teraz nowość, która mnie spotkała opuchnięta prawa dłoń jak obca :)i bóle nocne pleców a raczej krzyża, rozrastanie się na mowo miednicy A TO JESZCZE JAKIEŚ 14 -16 TYGODNI
BOSKO
 
Miss Cinname Ja mam problemy z moczem co jakies dwa miesiące. Uczucie jakk bym miała pęchcerz chory ale już nie panikuje bo, znalazłyśmy z ginekologiem rozwiązanie b nie brać tabletek i tak,
  1. zjadam jedną kanapeczkę z czosnkiem - bo zabija większość baterii w organizmie
  2. pije z 1,5 l wody z cytryną i rozpuszczonym miodem,
  3. pić pić aż wyczyścisz organizm z bakteri
  4. w ostateczności kup sobie zuravit SOS jest dla kobiet w ciąży i w aptece można kupić sok naturalny z żurawiny - sok jest w smaku taki sobie ale pomaga
 
reklama
Dee dee - zglos lekarzowi na nasgepnej wizycie ze masz dlon spuchnieta. Wyglada ze masz faknegk lekarza to moze porobi ci badania a nie bedzie wciskal ze to normalne. U mnie opuchlizna niby normalna a teraz do 6 tygodni nosze super sexy biale ponczochy. Nadal mam nogi opuchniete.
Temperatury juz nie mam. Dzisiaj rano przyszla nastepna wampirzhca by krew wziasc. Kurde niedluho nie bedzie sie juz gdzie wkuwac. Dzisiaj majantezspowrotem nie przeniesc na oddzial poporodowy. Troche szkoda tutaj opieka lepsza chociaz ogolnie noe moge narzekac
 
Do góry