reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
WOW,Palu gratuluje Kochana,błyskawicznie poszło!!!
Napisz jak bedziesz miała siły jak tam Dzieciaczki i ile ważyły,jestem ciekawa czy waga z usg sie potwierdziła.Zazdroszcze Ci,że masz poród już za sobą,ja już ledwo żyje,czuje sie z dnia na dzień coraz gorzej...puls po Fenku wysoki,sercre wali,ręce się trzęsą...a brzuch mam oggrrrromny!
 
Katka u mnie jednokosmówkowe, dwuowodniowe - czyli wychodzi na to, że jednojajowe :)
Boję się tej jednej kosmówki ale jak narazie dzieciaczki rosną równo.
 
Filip 2850g z usg 3000g, a Oliwka 2800g także podobnie do siebie ważą. Mój mi tylko foty wysłał. Nie wiem kiedy je zobaczę. Położna mała na chwile mi przyniosła, a młody zachlysna się wodami i tlen bierze bo coś charczy. I maja niska glukoze to im podają.
Ja znów dużo krwi straciłam i mam anemie. Sam ból nie jest w sobie straszny (jak leże ) nie wiem jak to będzie jak wstane. Ale podnosze nogi do góry i na boki, żeby się przygotować do wstania. Krew dopiero niedawno za zaczęła ze mnie lecieć. Ale i tak najgorsze jest jak Ci gniota brzuch. Już dziś 3 razy i niedługo wizyty bedą to tez mnie pewnie wymaca.
 
Palu_nr1 gratuluje!!! Dzieciaczki duże i pewnie już jutro będą przy mamusi, a ty zbieraj siły i odpoczywaj jeszcze przez chwilkę :-)

To która następna się rozpakowuje? Kurcze coś czuję, że jestem w pierwszej piątce...

Lista na dn. 13.09.2012

1. Dorisa 37tc
2. Vibeke 37tc
3. Kaliszo83 36tc
4. Silvii28 36tc
5. Zgredzik 82 34tc
6. Aga2513 34tc
7. Kropeczka1983 34tc
8. Lola216 32tc
9. Sylha 32tc
10.Malena 32tc
11.Magdzioha 29tc
12.Janeczka84 28tc
13.Marcikuk 28tc
14.Gienek 23tc
15.Hakami 18tc
16.Katka2012 18tc
17.Tekla23 18tc
18.Anika222 12tc
19.Miss Cinname 10tc

Mam nadzieję że nikogo nie pominęłam:-D
 
Ostatnia edycja:
Zgredzik - no idealnie sie wstrzelilas w ta pierwsza 5. Hihi a dla mnie szczesliwa 13. Na dzien 13 wrzesnia jestem 13 w kolejce a bezpieczny dla chlopakow tydzien do porodu zaczyna sie u mnie 13 listopada.
 
reklama
Palu- ogromne gratulacje!!!!!Dzieciaczki- waga naprawdę piękna!!!Życzę Ci szybkiego powrotu do kondycji co potulisz swoje maluszki!!!!!!!!No niecierpliwie czekam na fotki :-)
 
Do góry