reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

wiolka , pikka gratulacje:))) ja tez juz jestem coraz blizej rozpakowania:) az sie boje:))
14 sierpnia ide na sterydy...

zakupy juz mam wszystkie zrobione. tylko teraz czekam na meble
 
reklama
Magdzioha czasu to ja nie mam :-) wpadam na szybko czasami zobaczyć co u Was na forum i ewentualnie cos od siebie skrobnąć:-) u mnie cyrki z dziewczynami od kilku dni bo są kolki,a jak nie kolki to cudowanie.Śpię po 3-4 godz na dobę:baffled: nikogo do pomocy.No cóż trzeba sobie jakoś radzić.
Pewnie nie rozpakowanym mamusiom ciężko w te upalne dni.

Miłego popołudnia dziewczyny:-)
 
czesc dziewczyny i ja tu czesto czytam o czym piszecie mam slabosc do tego forum i ciezko mi sie z nim rozstac
wiolka super maluszki
jasmina dla pocieszenia ja lezalam od początku ciazy w łozku pozniej 7 tyg w szpitalu wiec i ty dasz rade
ktoras tez z dziewczyn pytala o porod przedwczesny wiec ja urodzilam w 32 tc jak narazie jest ok synus ma problemy z napięciem miesniowym,na szczescie retinopatia wczesniacza nas ominela ale niestety prawda jest taka ze wczesniaki wymagają stałej kontroli u specjalistow najbardziej boje sie wizyty u neurologa bo synus mial wylewy dokomorowe na szczescie nie grozne .takze dziewczyny trzymajcie sie jak najdłuzej jak lekarz kaze lezec to lezcie
moje maluszki wazą juz ponad 3kg
miłosz 3300gr a milenka 3100 poki co zadnych kolek i ładnie spią w nocy
ja jutro z mezusiem jedziemy na 2 dni nad morze wypoczas a maluszki zostają z babcia oto moje dwa szczescia Milenka i Miłoszek P1020937.jpgP1020938.jpgmoje babuliny
 
Ostatnia edycja:
Zgredzik, dzięki za informację o tym arbuzie, nie wiedziałam że tak działa :)
Mati, współczuję tego leżenia od samego początku, ale dzidzie masz słodkie :) Ale tak drobniutko wyglądaj, takie delikatne są. A powiedz długo dzieci leżały w szpitalu? Jaka byla ich waga po porodzie? Miałas pokarm, czy od samego poczatku karmilas butelką?
 
Mati słodziaki te Twoje szczęścia:-):-) ja w te wakacje nigdzie się nie wybieram.Jakoś za wczesnie dla mnie,żeby z kimś dzieci zostawić:tak: Pewnie bym i tak nie wypoczeła bo co chwilę bym dzwoniła dopytac jak maluszki.
Miłego wypoczynku Ci zyczę
 
dziewczyny maluszki zostawiam pod opieką mojej mamy ona naprawde sobie swietnie radzi mysle ze wiek tez robi swoje moja mama ma 49 lat i jeszcze nie zapomniala jak sie dziecmi opiekowac wiec bede spokojna ,napewno bede za nimi bardzo tesknic i co chwile dzwonic ale to tylko 2 dni
zgredzik moje maluszki urodzily sie z wagą 1700gr corcia oddychala przez 2 dni przy pomocy CPAPu z synus tydzien przy respiratorze wiadomo dziewczynki silniejsze milenka byla w szpitali 3,5tyg a miłoszek 5tyg
jesli chodzi o pokarm to zaraz po cc nie mialam wcale pozniej jak wrócilam do domu to troszke go bylo a pozniej juz coraz mniej wiec niestety zaczelam karmic tylko butlą wsumie przez 1,5miesiaca dokarmialam swoim mleczkiem
 
Lilly - wspolczuje kolek. Stosujesz jakies kropelki? Jak moj synek mial koliki to uzywalam Infacol - po dniu stosowania zapomnialam co to kolki, jeszcze przepajalam go woda koperkowa (nie pamietam nazwy ale taka z apteki)
Na szczescie to dokucza tylko do 3 miesiecy - niewielka pociecha ale swiatelko w tunelu:-)

Mati - super, ze nas odwiedzials. Kazdy potrzebuje troszke czasu dla siebie lub dla Meza i skoro potrzebujecie takiej odskoczni to bawcie sie dobrze:-)

Zgredzik - dobra cena i jak Ci sie podoba to swietnie. Ja poluje na Baby Jogger City Select - drogi ale bede mieszkac na 3 pietrze bez windy.Poza tym wielofunkcyjnosc tego wozka to to czego potrzebuje.

Palu - trzymaj sie dzielnie... czekamy na Ciebie:-)
 
reklama
Mati - sliczne malenstwa. No i jedz odpocznij sobie duzo przeszlas w ciazy i po, nalezy ci sie odpoczynek i odstresowanie. Odpoczywaj wiec ile sie da przez te dwa dni

Zgredzik - fajny wozek i cena tez nie straszy no i kolorki jak dla moich chlopakow hihi. mnie ostatnio zainteresowal wozek red kite (nie wiem czy w PL tez sa) bo widzialam i wydaje mi sie fajny no i jest leciutki
 
Ostatnia edycja:
Do góry