reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
majowa mamcia - najzwyklejsze w zyciu bujaki bo obie rodzilu 30 lat te,u wiec wtedy o wibracjach moglas tylko pomazyc, chodzi o to by bujalo :)

pikka - co ty chcesz odkrecac??? Podod??? Zdecydowanie nie nie mozesz tego odkrecic. Bedzie dobrze, jedno urodzilas to i jeszcze dwa wypchasz :-) dasz rade dziewczyno, trzymamy kciuki.
 
Dzień dobry z rana :-)

Moje najświeższe focie:-) 24tc
 

Załączniki

  • DSC03093.jpg
    DSC03093.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 52
  • DSC03091.jpg
    DSC03091.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
Pikka teraz już nie możesz nic zrobić :-D Już bliżej jak dalej, myśl sobie, że skonczą się bóle, spuchnięte nogi, nieprzespane noce z powodu skurczów, strach czy dotrzymasz do konca. Może już być tylko lepiej, a dasz radę na pewno. usłyszysz płacz dizeci i wszystko odejdzie w niepamięć :) Każda z nas już by chciała być na Twoim miejscu, a my musimy czekać. Więc głowa do góry :)
Katka napisz na maila taran@tlen.pl :) Mi od początku powtarzano- dotrzymaj do 34 tygodnia ciąży, więc chyba to już najbezpieczniejsza granica. A myślę, że nie ma reguły czy to bedzie potem 35,36 czy ten 34 tydzien. I tak będą w inkubatorze bo będą mniejsze. Ważne aby żyły a potem będą dochodziły do swojej wagi. Nie mozna mysleć negatywnie, tłumacz sobie, że wszystko będzie dobrze, że donosisz do bezpiecznej granicy a potem będziecie się cieszyć dzieciaczkami w domku :)
Sylha dzień dobry :) A Twój brzsuzek wygląda świetnie :) Zgrabna piłeczka i tak trzymaj :) No na takie wielkoludy to i tak nie jest taki ten brzusio ogromny :) A mój mąż zawsze powtarza-kobieta z brzuszkiem wygląda seksownie :) Więc jestes seksi hihi
 
witajcie dziewczyny:-)

Sylha - super brzuch, myslę, że mamy bardzo podobne - czyli jak wszyscy mowią DOBRZE SIE TRZYMAMY! :tak:

Pikka - a pojechala juz? Z tego co pamietam to dzisiaj miała się w szpitalu pojawić

Nie pisze na bieżąco bo coś ostatnio mój net nawala a i szykowaniem pokoju zajeta jestem itd

Katka i JAsmina - 32 - 34 tc na trójeczkę to super czas - już mogłybyście odetchnąć na pewno trzymam za WAS za bezproblemowe donoszenie itd.

Ja mam 30 ego wizytę ciekawa jestem ile będą ważyły. Moje samopoczucie odpukać ok, ciśnienie super, zero skurczy łydek (wreszcie) może za dużo przed kompem siedziałam:szok:

 
Witajcie dziewczyny!
Pikka przetrwałaś noc?
Sylha brzusio superowy. No i spory. Ja mam podobny.
Dziewczyny jak wasza waga? Dużo już przybrałyście. Ja dzisiaj odnotowałam już +4.1kg. Tak więc waga się ruszyła i obawiam się że już teraz będę więcej przybierac.
Wczoraj cały dzień spędziłam na nogach i w nocy się namęczyłam. Miałam takie ciągnięcie w dole brzucha i brzusio taki twardy. Sama się przestraszyłam. Nawet fenek nie bardzo pomógł (ale to może dlatego że biorę małe dawki - 3x po 0,5tabletki). Dzisiaj wyszło piękne słoneczko, znowu zaczynają się upały dziewczyny. Oj będzie ciężko....
 
Ostatnia edycja:
zgredzik - tylko tyle na plusie ? Co to jest! Ja mam 6,5 więcej a Ty też dójeczka rozumiem? To bardzo mało przytyłaś - serio! Nie masz co się obawiac mega przytycia jak się będziesz pilnowac. Od kiedy fenka bierzesz?
Znowu upaly niestety:szok:

 
reklama
Do góry