reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

katka - a no faktycznie 1 remontowali, no to jeszcze niech personel wyremontuja i bedzie dobrze.
Co do wapnia to tez nie biore jedynie codziennie jem platki z mlekiem, duzo sera bialego i moj jednyny grzech lody. Biore witaminki dla ciezarowek (tudzież kombajnow :-)), lekarz kazal brac aspiryne, kwas foliowy no i zelazo. Tylko z tym zelazem to tez tak ze mam brac a mowil ze w aniemie predzej czy pozniej i tak pewnie wpadne bo to czeste przy blizniakach, wiec ty tymabardziej sie nastaw, chyba ze jestes miesozerca i codziennie jesz kilka stekow gdzie duzo zelaza. Zelazo tez jest w zoltakch jaj. Ja osobiscie za miesiem czerwonym nie za zbytnio przepadam, a jajek dzieci nie toleruja i jak tylko poczuje to uciekam :-)
 
reklama
Dziewczyny, niedługo 2 a ja nadal nie śpię. Dzieci też nie śpią, kopią i chcą mi brzuch rozerwać... Chyba pępkiem wyjdą:-D Tylko mój Misiek słodko sobie chrapie obok, a mnie aż wkurza:angry:

A ja za to mam hiperwitaminozę!


 
To znowu ja :-) chyba te moje dzieci się rozmyśliły i na świat wcale wyjść nie chcą ;-) w związku z tym wczoraj łazienkę posprzątałam a dzisiaj wybieram się do ciuchacza:-) mogę tam stracić siły po 10 min, ale trudno, najwyżej wrócę szybciej do domu ;-)
 
Lily - a mogłabyś proszę wrzucić zdjęcia? ja mam gdzieś 166 cm. Pokaż co masz do sprzedaży a może coś wybiorę i obie będziemy zadowolone:)

Pikka - no cóż może Ci dane donosić dzieci do terminu?:) A jak będą miały na imię?
 
Pikka śliczne imiona :) A teraz to już wytrzymaj jeszcze troszkę, powiedz dzieciom że im później się urodzą tym dla nich lepiej :)
Katka, posłuchalam sie lekarza i staram sie wiecej leżeć i spać, a od tej anemii, braku magnezu i potasu sił kompletnie nie mam i doslownie wszystko mnie boli, o skurczach nóg i rąk nie mówię. Ale czytam Was caly czas.
Ja doszłam do wniosku, że wczesniej monitorów oddechu nie kupuję, w szpitalu jak już będę zapytam lekarza czy są potrzebne, jeśli powie że tak to wtedy kupię.
A jaki przewijak kupujecie? taki usztywniany czy miękki na komodę? Czy to też jest niezbędnik? A na początku do łóżeczka trzeba mieć już kołderkę, czy wystarczy rożek. Kurde im więcej o wszystkim myślę co zakupić tym większy mam metlik i głupieję od tego wszystkiego.
 
pikka - nie martw sie w koncu wyjda albo je wyciagna. Jak beda gotowe to sie zaczna pchac na ten swiat. Na razie im w brzusiu wygodnie. :-):-)

jasmina - bardzo dobrez odpoczywaj. Na brak magnezu i potasu pij sok pomidorowy - pomaga. Co do przewijaka to jeszcze nie myslalam a kolderki na poczatku nie trzeba, przynajmniej tak tweirdzi moja mama. Rozek wystarczy
 
reklama
nie idę, czekam na poród :-) byłam tydzień temu. W niedzielę jak nie wezmę fenka to powinno ruszyć.... a czemu Cię wysyła??? w sensie na to ktg?? bo jeśli skurczy nie masz to ono nie wiele wnosi... pokazuje tylko jak silne są i tętno dzieci... więc już się nie wybieram no chyba że z czystej ciekawości ;-)

jasmina z Jasiem to ten przewijak używałam tylko po kąpieli więc obyło by się bez... i taki na łóżeczko nakładany miałam. Pożyczony był i teraz też w taki się zaopatrzyłam, znaczy pożyczyłam...:tak: a kołderki i poduszki na początku nie potrzeba na pewno. Pod główkę pieluszkę bo poduchy nie wolno.... Ja nawet nie ubierałam w poszewki bo się zakurzy tylko. Czeka na swój czas w szafie;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry