reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Katka - przykro mi slyszec o szpitalu tymabardziej ze wiem co sie wtedy czuje. Ja niestety mam powtarzajace sie krwawienia. Ale na szczescie tez nie sa z macicy i nie zagrazaja dzieciom. Lekarka mi to wytlumaczyla ze rosnaca macica robi rozne uciski a poniewaz tam wszystko jest teraz bardziej ukrwione moze dojsc do krwawien. Oczywiscie kazde krwawienie dobrze jest sprawdzic w szpitalu.
Ktory to szpital taki nowoczesny w Sosnowcu? Gorniczy?
Mam nadzieje ze nie bedziesz musiala juz zadnego odwiedzac az do porodu. Oszczedzaj sie i duzo odpoczywaj
 
reklama
Dziewczyny odnośnie tego pasa po ciąży, to przemyślcie sprawę albo kupcie jakiś używany na allegro. Taki pas u mnie w aptece kosztuje 60 zł:szok: Ja na szczęście nie kupiłam tylko pożyczyłam od koleżanki i....pochodziłam 1 dzień i podziękowałam. To cholerstwo jak dla mnie było strasznie niewygodne i słabo wyglądało pod ubraniami więc wyjście z tym do ludzi odpadało. Chyba lepiej ćwiczyć brzuszki;-)
 
Marcikuk - ja teraz byłam na Zegadłowicza w 1. Odziały nowiutkie, ale co z tego... Mam nadzieję, że rzeczywiście trafię do szpitala dopiero przy zbliżającym się porodzie.

Dziewczynki, a co z wapniem? Uzupełniałyście go jakoś dodatkowo? Słyszałam, że mogą być problemy z kośćmi i zębami, jęsli będzie za mało wapnia. Miałyście tak?
 
nie żadnego wapnia nie brałam i słyszałam nawet żeby ktoś brał dodatkowo w ciąży :eek: że zapotrzebowanie się zwiększa to jasne ale to nabiału starać się jeść więcej....
 
czesc dziewczyny
tak was podczytuje na biezaco
wruce do sprawy monitorow oddechu-ja oczywiscie je zakupilam ze wzgledu na moje wczesniaki ktore urodzily sie na koniec 31tc nie byla to az tak wielki wydatek bo zakupilam je na TABLICA pl za jeden zaplacilam 150zl a za 2 170zl
to samo z lezankami fischer price jeden za 60zl a drugi za 64 juz z przesylką oczywiscie
mysle ze warto tam zaglądac bo mozna o wiele taniej kupic niz na allegro i bez licytacji
pozdrawiam was
:-):-)
 
Witam.
Ja wczoraj miałam wizytę z usg. Dzidziusie ważą 1703 g i 1742 g, ułożyły się główkowo, wszystko mają prawidłowe :-)
Jedno leży na plecach drugiego i to drugie pokazuje pupkę, więc nadal nie znamy płci. Lekarz mówi, że chyba też córeczka. Ale co będzie okaże się w przyszłym miesiącu. Trochę tym jestem zawiedziona, bo chciałam już na 100 proc. wiedzieć, ale cieszę się wszystko jest ok, a i u mnie też z szyjką w porządku.
Ale ok 36 tyg. mogę iść do szpitala, ze względu na cukrzycę ciążową. Fenoterol może odstawię w 35 tyg. i będziemy czekać aż się zacznie :)
 
Hej:)
Jasmina - jak się masz? Coś cichutko siedzisz:)

Dziewczyny rozpakowane - czy macie może do sprzedania spodnie ciążowe? Bo ja już się cisnę w moich straych dzinsach, a coraz chłodniej się robi... Ja zwykle przed ciążą nosiłam rozmiar 38.
 
misia to gratuluję udanej wizyty :tak: dzidzie już duże i całkiem równe, co by sugerowały na tą samą płeć tak jak mówi lekarz;-) moje też bardzo podobnie ważyły w 32 tc:tak:

jak mnie ten brzuch swędzi.... to jest jakaś masakra:wściekła/y: zwariować można.... ostatnie cm nie popękanej skóry mi zostały i jeszcze one mnie tak męczą :-:)baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pikka - jesteś moim guru:) Ja też tak chcę jak Ty:) Tak długo już nosisz maluchy:) Ale na pewno będą dzięki temu duże i silne.!!!
 
Do góry