reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Cześć dziewczynki :-) Jak dziś minęła nocka?U mnie nie za ciekawie.Bardzo bolał mnie wczoraj wieczorem brzuch i krzyż,dosłownie jakbym miała zaraz okres dostać.Jak dziś się to powtórzy to chyba szybciej wybiorę się na wizytę do gina.

Yummy cześć kochana :-) miło,że o nas nie zapomniałaś.Koniecznie pokaż fotki swoich szkrabów.Z tego co tu wiemy to Donka jeszcze nie urodziła.

Miłego dzionka :-)
 
witam wszystkie dziewczyny:-):-)
yummy bardzo sie ciesze ze u ciebie i twoich malenstw wszystko ok wiadoma sprawa ze roboty mnóstwo ale wybaczamy ci:-)
witaj lilly jesli masz mozliwosc przyspieszyc wizyte to zrób to bo te bóle jak na miesiaczke to raczej nie sa dobre
u mnie nocka minela dobrze mąz zrobil mi sniadanko i pojechal do pracy .juz babcia dzwonila ze do mnie jedzie wiec popoludnie jakos zleci
dobrze ze ten czas leci (od wizyty do wizyty) i jakos bedzie
wczoraj mialam jakies male chwile załamania ale dzis jest ok
 
czesc dziewczynki!
yummy daj znac jak ogarniesz sytuacje te pierwsze dni pewnie najgorsze:D glownie to karmienie no i reszta tez:D
lily jak cos jest nie tak wio do lekarza i koniec!lepiej dmuchac na zimne!
mati dokladnie od wizyty do wizyty...mi ostatnio te gorsze chwile mijaja teraz mysle o porodzie chyba takie fazy sa:D

A ja dzisiaj musze sie zaczac uczyc(juz nawet maz mi o tym wspominal wiec trzeba sie spiac) i do mamuski jade bo biedna caly dom ma rozwalony robia remonty zanim wnuki wyskocza na swiat;)

Milego dnia!
 
Ja również witam wszystkie nowe mamy :)

widzę, ze rozpisujecie się wieczorkami... a ja wręcz przeciwnie godz. 19.00 kładę się do łóżeczka, coś oglądnę i odpływam :)

mati apropo puzzli, ja w 3 miesiącu musiałam wyjechać na 2 tygodnie do teściowej, wymiotowałam, a tam świeże powietrze na wsi i w ogóle.. powiem Cie, że 3 paczki ułożyłam z nudów, wszystko co było :) Uwielbiam puzzle :)

A teraz próbuje nadrobić zaległości językowe... ale przekładam niestety wszystko podobnie jak Ty agata88 na jutro, ale tak już od kilku miesięcy. Rozleniwiłam sie totalnie :)

wczoraj byłam z koleżankami na kawie, ale że jej unikam poprosiłam o gorąca czekoladę... pan niestety miał tylko kakao :)
powiem Wam, nie ma jak to pic w kawiarni kakao :)
 
Cześć dziewczyny:-)
Ja też dziś kiepsko spałam - budziłam się co jakieś 2 godziny, żeby się napić i zrobić siusiu i tak w sumie mam już od ponad tygodnia, ale z pęcherzem ok, więc nie wiem to wina ciąży? Poza tym śniły mi się jakieś takie głupoty o problemach w ciąży, że nawet wstyd opowiadać:zawstydzona/y: Ale to widać w nocy budzi się mój wrodzony pesymizm wrr..:crazy:
Z tym sisisianiem to tak jest na początku bo macica początkowo uciska na pęcherz a nim sie podniesie do góry to jeszcze troszke zejdzie:tak:Potem juz tak nie ciśnie i dopiero przed samym porodem znow siusianie bo brzuszek sie opuszcza. Ja też nie mogę spac dla mnie to meka!
czescdziewczyny i ja sie dolaczam.jestem w 17 tyg.ciazy blizniaczej i jeszcze nie znam plci moich maluchow.to moja pierwsza ciaza i czas mi sie ciagnie bardzo.tez zyje od usg do usg.jestem juz na zwolnieniu,bo nie dawalam rady.siedze w domku i troche sie nudze.tez ciagle mysle jak to bedzie.bardzo bym juz chciala cos komletowac dla maluchow ale to za wczesnie.pozdrawiam.
Witaj wśród mamuś w trojpaku:-):-):-)Chyba każda z nas ma obawy ale najważniejsze jest pozytywne myślenie i nastawienie:tak:Wiec glowa do gory będzie dobrze;-)
Jejku ile tu nowosci! Ile nowych mam <szok> Nigdy Was nie nadrobie <szok>:-) my od 2 dni jestesmy juz w domku, ale lapy do kolan- nie ma na nic czasu aaaaa jak ogarne karmienie sie odezwe bo na razie to jak nie z cyckiem na wierchu to z laktatorem masakra jakas <lol> jak tam Donka? Ale sie za Wami stesknilam! W yyy wolnej chwili wstawie fotki moich oblednych baczkow!:-D sciskam !
No wreeeszcie jakiś news od Ciebie:-)Super że starasz się karmic cycusiem,super że juz w sweet home;-)Wycaluj maluchy od cioć z BB i czekamy na zdjęcia:tak:

Dziewczyny a propo puzzli-UWIELBIAM PUZZLE!w zeszla zimę jak nie miałam co robic ulożylam sobie 1500 a motyw to japonka w tle kwitnącej wiśni.Są piekne!Jeszce obiecalam corce że uloże jej obraz anioła bo ma bzika na punkcie aniołków więc może się zmotywuję i ułożę jeszce przed porodem:sorry2:
 
Agata88 super ze poprawia Ci się samopoczucie;-)

A co u naszych forumowych maluszków słychać Agatko777?Rosną?Dokazują?Jak z karmieniem?Kiedy do domku?

tolive co u Ciebie Kochana słychać?Już lepsze samopoczucie?

kla00dia co u Was jak sie mają maluszki?Przybieraja na wadze?
 
luna fajnie ze mozesz chodzic i jeszcze na kawke z kolezankami to juz calkiem ci zazdroszcze
ja sie znowu przy babci rozkleilam dopadly mnie straszne doly -tak sie martwie o ta moją szyjkę mam nadzieje za na wizycie powie mi ze jest lepiej jakos wytrzymam jeszcze tydzien w tej niepewnosci
 
Jest już lepiej :), chyba przegoniłam grzyba - antybiotyk zrobił swoje.
Dzisiaj oddałam krew i mocz do badania, a w środę wizyta u gina...

Dzisiaj mąż wyjechał w delegację - dwa dni spokoju :D
 
reklama
Do góry