reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
teraz to już Was napewno nie nadrobie. Ja tylko na chwile. Od poniedziałku jesteśmy z Laura w szpitalu, ona w ogóle nie chce jeść. Boże serce mi się kraja jak patrze na nią. Podłączyli jej sąde i czekamy na plan od diabetyka co dalej. Antos jest z moja mama, gdyby nie ona to chyba załamałabym się . Trzymajcie kciuki i nogi zaciśniete.

Buziaki cioteczki z BB
 
Donka jeszcze troche i bedzie Cie g...a bolala od powtarzania wciaz tych samych rzeczy:-D:oo::oo::oo::oo::oo::oo::oo::oo::oo::oo::oo:

Yenifer nie wybiegajmy tak daleko w przyszlosc:-D Na sama mysl o tym, zamykam sie w sobie:-D

Walewanderki kochana trzymaj sie, jestesmy z Toba

Anuska
ty jestes przedszkolanka???
 
Dobry wieczór :-) Chciałam się przywitać.Co prawda na tym forum jestem już sporo,ale w tym dziale nowa.Oczekuję bliźniąt i jestem w 17tyg ciąży.Za tydzień mam kolejną wizytę u lekarza i mam nadzieję,że będzie można już rozpoznać płeć maluszków;-)Co prawda w pierwszej ciąży płeć poznałam jakoś w 16tyg,ale wiadomo,że nie zawsze maluchy chcą się pokazać.A jak było u Was,w którym tygodniu poznałyście płeć swoich kruszynek? Pozdrawiam serdecznie;-)
 
Youssta to jest super mamuska;) 3 kg przy porodzie- bliznieta:szok: Az zal, zeby taki dobry piekarnik sie zmarnowal- Justin, a moze next time trojaczki:p :-)Na bank nie mialyby mniej niz 2,5:p

Ja, przy blizniakach, zdecydowalam sie, za rada Youssty, na Snuzę Halo- bezprzewodowa, podlaczana do pieluszki. Ponoc super sprawa. Youssta jestes zadowolona po miesiacu uzywania?

yoummy_mummy - Ty mi tu nic nie mów o trojaczkach bo jeszcze wykraczesz.:-D Dwie ciąże za "pierwszym razem", 3 dzieci i dużo ciąż mnogich w mojej rodzinie. Ja się boje teraz męża dotknąć :baffled:
A bliźniaki duże, ale i ja jak się urodziłam to byłam nie mała - 4,5kg :))

A co do SNUZY HALO to jak dla mnie rewelka. Nie wiem jak sprawdziłaby się mata, ale moje bliźniaki śpią w 1 łóżeczku obok siebie, więc z matą przy bliźniakach śpiących obok siebie mógłby być problemem. Poza tym ja te monitorki włączam też np. na spacerach albo jak maluchy śpią poza łóżeczkiem. Trzeba je tylko dobrze zamocować na pieluszce, tak żeby się nie zsunęły i żadnych fałszywych alarmów nie ma. Gdyby nie one to chyba nie odchodziłabym od łóżeczka, zwłaszcza że Kinga ma problemy z serduszkiem. Ja na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona. Nie wiem jak to będzie jak maluchy będą większe i np. będą się obracały, ale pewnie wtedy też nie będę z nich korzystała tak często jak teraz.

walawenderki - kochana trzymaj się dzielnie.

lilly - to że jeden jest chłopiec to dowiedziałam się już na usg genetycznym w 13tc, a dziewczynka była tak ułozona że się ujawniła w 19tc.
 
Ostatnia edycja:
Witaj :-) No to mam nadzieję,że i ja na zbliżającej wizycie dowiem się kto tam mieszka w brzuszku.W sumie to mi płeć obojętna,ważne żeby były maluchy zdrowe,ale moja córka która ma 6 lat bardzo by chciała wiedzieć.:tak:Samopoczucie to dopiero od niedawna znacznie się poprawiło.Wcześniej tzn.gdzieś od 8-16 tyg czułam się tak źle,że często nie miałam siły nawet obiadu zrobić,albo wygramolić się z łóżka.w sumie nie wymiotowałam,ale byłam słaba,mdliło mnie itd.A jak pisałam wyżej mam jeszcze córkę która też trzeba się zająć :tak:Ogólnie jakoś nadal nie mogę uwierzyć,że będą bliźniaki.Cieszę się bardzo,ale przyznam też,że troszkę martwię,żeby wszystko było ok.

Pozdrawiam ;-)
 
Też miałam usg genetyczne,ale szczerze powiem to nie wiele się z niego dowiedziałam.W sumie to badanie przebiegało tak jak zwykle,więc nie ukrywam,że byłam trochę rozczarowana.200zł zapłaciłam,a w sumie żadnych ważnych informacji nie uzyskałam.:no:
 
reklama
walawenderki trzymamy kciuki,bądźcie dzielne

lilly faktycznie te badania genetyczne to zwykłe USG i pobranie krwi,ja zapłaciłam w Szczecinie 300zł i dowiedziałam się,że dziewczyny nie będą miały zespołu Downa i innych obciążeń genetycznych,a co do poznania płci to ja w 18tc dowiedziałam się że będą dziewuchy,chociaż cały czas byłam przekonana że lekarz się pomylił,ale ostatnio tak zaczęły się wystawiać,że nie ma wątpliwości.

Ja dzisiaj obudziłam się z okropnym bólem gardła i katarem,że też teraz musiało mnie dopaść,kiedy to reszte zakupów dla dziewczyn trzeba zrobić,żebym już wszystko miała z głowy
 
Do góry