reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Volka, Monia - OGROMNE GRATULACJE DZIEWCZYNY. Trzymajcie się cieplutko i duuuuuuuuuuzo zdrówka dla maluchów.

MoniaN - dobrze, że chłopcy są po dobrą opieką. Ściskam Was mocno kochana



Ja jestem jak dziecko we mgle, wczoraj prawie cały dzień spędziłam w szpitalu. Miałam KTG, które nie wykazało żadnych skurczy, aczkolwiek musieli powtarzać , bo nie byli pewni co do akcji serca Laury. Za drugim razem wyszło ok ale i tak mieli obawy , czy wychwycili akcje serce jednego bliźniaka czy dwóch osobno, bo na maszynie często pokazywały się te same wartości. Już nawet nie mam siły do ich podejścia
Dziś była u mnie koleżanka pomogła mi zapiąć wszystko na ostatni guzik i oby do poniedziałku. Czekam z duszą na ramieniu, mama w pogotowiu, czeka na znak kiedy ma przylatywać.
Ten scan dopplerowski ma na celu pokazanie przepływów. Im wyższy tym gorzej dla dziecka, bo jest nie dotleniane:-:)-(

 
Ostatnia edycja:
Tossa przepraszam, chodziło o Palinke, to z tych emocji:p ale widzę, że nie tylko ja dziś zakręcona po tych wieściach:)

to teraz youstta i walawenderki?
kurcze jeszcze trochę i tak jak mówisz mummy_yummy będziemy następne w kolejce, Ty, ja i Agata(tydzień po tygodniu:p)... a przed naszą trójką jeszcze tygryz3. I to by było na tyle z tych co najczęciej na forum bywają, czy o kimś zapomniałam?

walawenderki
user-online.png
czyli standard u lekarzy, nigdy nic nie wiedzą... a jak wiedzą to tak wytłumaczą, że człowiek sam nie wie o co w końcu chodzi, a my się później denerwujemy, ale patrząc na to z drugiej strony są duże szanse, że jest wszystko w porządku, a po prostu lekarze źle na początku coś zinterpretowali. Ja już od początku września liczę właśnie na taka pomyłkę, bo sami nie wiedzieli czy malutka ma jakąs wadę genetyczną czy nie (na początku niby coś nie tak, a po dwóch tygodniach już ok i nie wiadomo co to było w ogóle), a okaże się po porodzie.
 
Ostatnia edycja:
Kla00dia - przeglądając, różne tematy na forum w poszukiwaniu w jakim tygodniu bliźnieta się rodziły i z jaką wagą natrafiłam na Twoje posty , więc wiem o czym mówisz. Ja już sama nie wiem co mam myśleć staram się nie panikować, choć to trudne. Muszę czekać do poniedziałku . Modle się, żeby wszystko było z małą dobrze. Wczoraj ktg miałam wykonywane przez położna i na każde moje pytanie odpowiadała, że to wykracza po za jej zakres obowiązków :no: Bądź tu mądry i pisz wiersze.

Dziewczyny - ile razy bierzecie nospę ??? Mnie zalecono doraźnie, choć te ostatnie dni dają się we znaki mojemu brzuchowi
 
Ostatnia edycja:
walawenderki
user-online.png
to po co taka baba robi w ogóle usg jak wszystko wykracza poza jej zakres obowiązków:/
trudne nie panikować, łatwo powiedzieć "nie denerwuj się", ale to się tak nie da...

a propos serduszka to u mnie ostatnio też lekarz zapisała, że dzieciaczki mają identyczne wyniki, tylko mówiła, że tak jest dobrze. Wcześniej byłam u innego lekarza na badaniu to przy pomiarze wyszły też identyczne, ale ten z kolei się do mnie nie odzywał prze całe badanie, tylko jak na końcu zapytałam czy wszystko jest dobrze to powiedział, że wydaje się że tak, ale wszystko jest tak naprawdę w rękach Boga i on nie może mi powiedzieć czy na pewno jest w porządku.

Trzymam kciuki za poniedziałkowe wyniki:*
a jutro zajmij się czymś, żeby nie mieć aż tyle czasu na zamartwianie się:) pewnie nie do końca się uda, ale może choć część dnia minie spokojnie;]
 
reklama
Madzia kochana 3mam kciuki za Laure i za poniedzialkowy scan.
mnie tez raz usg wykazalo -chyba na Zosce ponad norme, i jak podlaczyli mnie pod ktg to jej puls byl 205!! a Mai dla porownania 120...
pozniej jak sie okazalo mala byla zestresowana...
mam nadzieje,ze ten scan w poniedzialek pokaze ze wszystko jest ok,, dotrzymasz do pelnego terminu i tak sobie powtarxaj, glowa do gory!!!
ps. mam nadzieje,ze paczka juz doszla. buziaki xxxxx
 
Do góry