reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej witam nową mamusię:-)Ja też z tych leniu****ących tutaj:-D,też szjkowy problem.Tyle,że ja jestem po podszyciu.Tak jak dziewczyny napisały,leż.Bierzesz jakieś leki?
Miłego dnia laski.
 
MoniaN, youstta - Trzymajcie się mocno, dacie radę!
Yummy_mummy_82 - witaj :-). Widzę, że dzielą nas 2 tygodnie. Ja też z tych polegujących - szyjka zaczęła przepuszczać. Staraj się jak najwięcej leżeć i odpoczywać.

Ja wstałam pół godzinki temu. Ostatnio nie mogę zwlec się przed 11 - chyba, że nastawię budzik, a dziś nawet o dziwo ani razu nie msiałam wstawać do kibelka.
Dziewczynki, które czują już ruchy, powiedzcie proszę czy odróżniacie ruchy maleństw? Mnie sie wydaje, że odróżniam i jedną panienkę czuję troszkę słabiej. Gzieś czytałam, że może tak być jak łozysko jest na ścianie przedniej Czy Wy też tak macie/miałyście?​
 
tygryz3
user-online.png
-dzisiaj ok.Jutro jadę zrobić badania.
 

Mnie sie wydaje, że odróżniam i jedną panienkę czuję troszkę słabiej. Gzieś czytałam, że może tak być jak łozysko jest na ścianie przedniej Czy Wy też tak macie/miałyście?

Ja tez dopiero zwloklam sie z loza:-) Trzeba korzystac poki malego szkodnika nie ma;-)

Tygryz3 ja odkad pametam niunie czuje slabiej niz mojego malego mezczyzne- lekarka mowila, ze to ze wzgledu na polozenie: chlopczyk jest znacznie nizej po lewej stronie, a dziewczynka wysoko po prawej.

Wiec u mnie lezenie na lewym boku absolutnie odpada- jak tylko sprobuje tak sie polozyc maly zaczyna kopac jak nakrecony i mam wrazenie, ze go przygniatam:eek: Zostaje tylko prawy bok, ewentualnie na wznak, ale na wznak z kolei jest mi duszno i ciezko mi sie oddycha:szok: masakra :-D

Agata777 no wlasnie pytalam sie lekarza o ten krazek to powiedzial, ze zaklada sie go, gdy jest rozwarcie, a u mnie szyjka twarda i zakmnieta:confused2:Nie jestem przekonana... Chyba lepiej bym sie czula, gdybym miala ten szew/ krazek zalozony...:-(
 
reklama
U mnie sprawa była prosta.Pierwsza ciąża poleciała z drugą miałam rozwarcie w 19 tym tyg.Miałam już wtedy rozpoznaną niewydolność cieśniowo -szyjkową.Moja szyjka po prostu jest miękka i każda ciąża leci.
 
Do góry