reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Położenie dzieci. Nie ma juz szans, żeby zmienili oboje polozenie na glowkowe - tym bardziej, ze zaden nie jest ulozony prawidlowo. Nie maja juz na to miejsca. W sumie gdybym miała wybór to dłuuuugo bym sie zastanawiala. Napewno nie jest najlatwiej urodzic dwoje dzieci sn ale za to po paru godzinach odpoczynku jestes w stanie o nie zadbac samodzielnie, a po cesarce jednak jakis czas dochodzi sie do siebie i nie wszystkie czynnosci da sie wykonac. A jakie teraz maja polozenie? Ja juz w 32 tyg uslyszalam ze w teorii moga zmienic pozycje ale w praktyce to naprawde bylby ogromny wyczyn.
 
reklama
jedno jest główkowo...i jest nisko więc pierwsze wyjdzie a drugie jest pośladkowo......mój gin stwierdził że przy takiej pozycji to sn....wiesz ja też myślę że sn lepsze ale dla mnie...aa ja wolę się pomęczyć...ale żeby dzieciaki były bezpieczne...jakoś martwię się o to drugie które musiałoby czekać...ale ufam mojemu lekarzowi nie pierwsza jego bliźniacza ciąża
 
wydaje mi sie ze doktorom chodzi o to ze drugie sie przekreci ja pierwsze wyjdzie ;) u mnie pierwsza jest posladkowo wec lipa ale mam nadzije,ze zmieni pozycje Babolek maly.
 
karola2112 ale na allegro wychodzą za niecałe 30 zł z przesyłką...tylko ze trzeba kupić 4 paczki....więc ja na początku kupię na allegro

rabbit ale miałam na myśli te 78szt premium dry a te co załączyłaś linka to w realu są za 24,99 tylko pewnie co miasto to mogą być inne ceny, ja mam te białe i żółte opakowanie i różnią się taką wewnętrzną wkładką wyglądającą jak higieniczna dla kobiet i tyle różnicy w wyglądzie ciekawe jak w użyciu???

Milenka czekam na foty małych:)
legginsy super - są takie dla chłopców? czy ich w to się nie ubiera?
 
reklama
ja leże i się nudzę...mężuś obok mnie ogląda tv

ooo i nowość!! następne objawy mojej ciąży....straszny ból końcówek żeber...wrrrr i ból skóry dookoła pępka
 
Ostatnia edycja:
Do góry