reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Położenie dzieci. Nie ma juz szans, żeby zmienili oboje polozenie na glowkowe - tym bardziej, ze zaden nie jest ulozony prawidlowo. Nie maja juz na to miejsca. W sumie gdybym miała wybór to dłuuuugo bym sie zastanawiala. Napewno nie jest najlatwiej urodzic dwoje dzieci sn ale za to po paru godzinach odpoczynku jestes w stanie o nie zadbac samodzielnie, a po cesarce jednak jakis czas dochodzi sie do siebie i nie wszystkie czynnosci da sie wykonac. A jakie teraz maja polozenie? Ja juz w 32 tyg uslyszalam ze w teorii moga zmienic pozycje ale w praktyce to naprawde bylby ogromny wyczyn.
 
reklama
jedno jest główkowo...i jest nisko więc pierwsze wyjdzie a drugie jest pośladkowo......mój gin stwierdził że przy takiej pozycji to sn....wiesz ja też myślę że sn lepsze ale dla mnie...aa ja wolę się pomęczyć...ale żeby dzieciaki były bezpieczne...jakoś martwię się o to drugie które musiałoby czekać...ale ufam mojemu lekarzowi nie pierwsza jego bliźniacza ciąża
 
wydaje mi sie ze doktorom chodzi o to ze drugie sie przekreci ja pierwsze wyjdzie ;) u mnie pierwsza jest posladkowo wec lipa ale mam nadzije,ze zmieni pozycje Babolek maly.
 
karola2112 ale na allegro wychodzą za niecałe 30 zł z przesyłką...tylko ze trzeba kupić 4 paczki....więc ja na początku kupię na allegro

rabbit ale miałam na myśli te 78szt premium dry a te co załączyłaś linka to w realu są za 24,99 tylko pewnie co miasto to mogą być inne ceny, ja mam te białe i żółte opakowanie i różnią się taką wewnętrzną wkładką wyglądającą jak higieniczna dla kobiet i tyle różnicy w wyglądzie ciekawe jak w użyciu???

Milenka czekam na foty małych:)
legginsy super - są takie dla chłopców? czy ich w to się nie ubiera?
 
reklama
ja leże i się nudzę...mężuś obok mnie ogląda tv

ooo i nowość!! następne objawy mojej ciąży....straszny ból końcówek żeber...wrrrr i ból skóry dookoła pępka
 
Ostatnia edycja:
Do góry