reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Co do pampersów to narazie osobiście wole kupić jedną paczkę. Boje się, że kupię taki czteropak i okaże się, że uczulają pupy chłopców. Teraz kupiłam te Premium Care, potem spróbuje tych drugich i jak okaże się, że pupy są całe to zamówie taki czteropak. Póki co wszystkiego po paczce : pampki, chusteczki, płyn do kąpieli, oliwkę, mleko itd....
karola2112 pessar trzyma wszystko ładnie. Teraz miałam pobrany wymaz już do porodu, 19 idę zobaczyć jak wyszedł i od razu sprawdzę jak bakterie w moczu. 28 prawdopodobnie ostatnia wizyta w gabinecie i potem juz szpital. Straszne obawy. Jak ja to przeżyje?! :-) Też tak masz? Coraz większy strach? Ja mam pośladki jednego z chłopców zaraz pod piersią i tak strasznie mnie uciska, że tylko jedna pozycja sprawia, ze nie odczuwam bólu. Najpierw było tylko mrowienie ale z czasem, gdy pośladki rosły przerodziło sie to w ból.

Ja po sklepach jeszcze latam ale tylko szybkie zakupy i to po przestudiowaniu w domu gazetki promocyjnej bo kręgosłup pada, kolana wysiadają i ogólnie poruszam się już jak pingwin:-)

Babaluno - genialne!! :-)
 
hehe szał babalunowy!!!!! patrzalek ja też się już troszkę boję...ale wolę nie myśleć o tym...:) fajnie że masz tak blisko do rozwiązania....też bym chciała....i w końcu wybrałaś szpital??
 
No wkońcu zdecydowałam sie na szpital, w którym pracuje mój lekarz t.j. w Bytomiu. Przez te miesiące zobył moje zaufanie i chciałabym, żeby to on odebrał poród tzn zrobił zabieg.
 
reklama
no i dobrze...ja też chcę rodzić tam gdzie mój lekarz pracuje....aaa jaki jest powód że masz cesarkę?? bo mój gin ostatnio powiedział że wcale nie jest powiedziane że będzie cc co mnie torochę zasmuciło...bo chyba czułabym się bezpieczniej przy cc
 
Do góry