reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

a ja znowu z opuchnietymi stopami... W nocy to sie zastanawialam czy to normalne ze tak goraco...... bylo po burzy, patrzac na termometr schlodzilo sie a ja bez przykrycia, prawie w stroju Ewy pocilam sie jak mysz!!!! Mam juz dosc...........
 
reklama
Oj Dziewczyny, nie zazdroszcze Wam w te upały. Ja ledwo funkcjonuje a co dopiero Wy... jakos mi sie udało że tamto lato było znośniejsze chyba bardziej.
Trzymajcie sie!
 
wspolczuje Wam tych upalow, u nas to w dzien 20 stopni max a w nocy przyjemnie ;)
dzis sie bardzo nudzilam i postanowilam zabrac sie za niektore projekty do pokoju dziewczynek, narazie zrobilam ramki z pierwszymi literkami ich imion ktore beda wisiec nad lozeczkiem (chyba)
254976_2050083166006_1062270100_2434758_7768536_n.jpg
 
Milena bardzo ładne...:) widzę że się nudzisz...a ja cały dzień się uczę....a tak wogólę to fatalnie się czuję....:( mam dosyć...tak mi ucisły dzieciaki nerw kulszowy że ruszyć się nie mogę... a nawet leżeć.... jak wstaję to znowu czuję twardnienie ciągnięcia i inne wrrrrr....jutro idę do gina....mam nadzieję że wszystko jest dobrze...że szyjka się trzyma....martwię się
 
oj , jak dawno tu nie bylam
odkad moje szkraby na ten swiat sie sprowadzily ( a to juz 9 miesiecy temu ! ) to czas mi sie skrocil o polowe
czytam wasze posty i tak bardzo mi was zal ze sie w te masakryczne upaly tak meczycie
przez chwile sie nawet poczulam jak bym byla w ciazy...
ja rodzilam na poczatku wrzesnia i tez letnie upaly daly mi nie zle w kosc
nogi mi okropnie spuchly , nie mowiac o wszelkich uciskach na wszystkie mozliwe nerwy
czasami na nogi stanac nie moglam
zycze wam kochane baloniki ;-) duzo zdrowia i sily zeby te upaly przetrwac i sie nie dac
 
Czesc dziewczyny dołańczam do Was.
Rabbit czuję się dokładnie jak ty , cały dzień dzisiaj przeleżałam bo poł nocy nie spałam, strasznie mnie rwie krzyż i nogi mam spuchnięte a jeszcze te upału .Masakra. Mam nadzieję , że będzie lepiej. Pozdrawiam Was .

 
Witam wszystkie mamy,

łączę się z Wami:) i czuję się podobnie. Brzuszek strasznie ciągnie a chłopcy wiercą się, że aż brzuszek faluje:)
Pozdrawiam
 
reklama
Witam dziewczyny po krótkiej przerwie. Rozwiązał się problem mojego puchnięcia - bakterie w układzie moczowym. Zostałam wezwana do swojego lekarza mimo, że termin wizyty dopiero za 2 tyg. i dał mi środek, który piję jednorazowo a on przez ok tydzień oczyszcza układ moczowy z bakterii. Ale strachu się najedliśmy. Okazało się, że mimo tego, iż w moim brzuchu maluchy mają mało miejsca to jeden z nich potrafił się obrócić i teraz oboje są dupkami do dołu. Lekarz daje mi małe szanse na to, że obrócą się główkowo.
Mnie też upały męczą okropnie.
Powiedzcie mi od kiedy planujecie iść na zwolnienie lekarskie (chyba, że już jesteście)?
 
Do góry