reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

patrzałek - ja jestem na l4 praktycznie od początku, ale teraz to sobie nie wyobrażam jeździć do firmy siedzieć po 10 h przed kompem i wracać to bym chyba pierwszego dnia padła:(
no to super ze znaleźli przyczynę trzymam kciuki żeby przeszło:)
masz twardnienia brzucha?czy jak bierzesz leki to wogóle?
i jaką masz długość szyjki? ja mam też pessar i się zastanawiam czy szanse aby się z nim szyjka mogła skrócić? jak na razie ok i trzyma cały czas mam 28mm, a pessar od 23tc

Milenka
- superowskie literki:) jak coś jeszcze fajnego wymyślisz, zrobisz to podziel się:)

rabbit - współczuję bólu:(

a te upały doprowadzają mnie do wykończenia maksymalnego, pół nocy nie spałam, za gorąco:((((
 
reklama
hejka dziewczyny....u mnie dzisiaj tak jakby lepiej....a to pewnie dlatego że cały czas leże....dzisiaj do gina ciekawe co nowego powie....:) ciekawe ile ważą moje szkraby....

u mnie pogoda jakaś dziwna....ponuro ale strasznie duszno...
 
dziewczyny mam pytanie odnośnie stanika do karmienia, nie wiem jaki mam rozmiar kupić, ogólnie biust mam mały, w ciąży jakoś nie powiększył się diametralnie i się zastanawiam jaki rozmiar powinnam kupić taki jak na teraz czy o 1 większy?

madzia842
- mam nadzieję ze te oochłodzenie przyjdzie i nie miałabym nic przeciwko żeby było dłuższe:)
 
patrzalek ja zaczelam we wtorek moje zwolnienie -w sumie okolo 6 tygodni przed macierzynskim,ale juz nie moglam pracowac.Teraz musze isc po zwolnienie do lekarza:)
rabbit co tam u lekarza!?daj znac!!!powodzonka!

u nas dzisiaj troche nerwowo -bo dzieciaczki mało sie ruszaja,ale śmigaja tylko mniej niz zwykle.
Jutro ide znowu na ktg i usg takze zoabczymy co tam:))

Nasza pogoda -15 stopni, ja siedze w bluzie!:((
 
karola2112 ja mam pessar od 21 tyg. i od tego samego czasu biorę fenoterol na skurcze ale nadal mam twardnienia bez względu na to czy dużo chodzę czy leżę. Lekarz przed założeniem i po nie wspominał konkretnych "wymiarów" szyjki. Jedyne co mówi, to, że pessar wszystko ładnie trzyma i nie mam się czym martwić.
rabbit trzymam kciuki za udaną wizytę! Daj znać co i jak:)

Co do biustonosza to nie wiem. Ja przed ciążą miałam spory biust ale póki co nie urósł mi prawie wogóle.
Zwolnienie chyba wezmę po 1 lipca. Odpocznę trochę przed pojawieniem się małych potworków i przygotuję się na ich przyjście.
 
hejka dziewczyny...właśnie wróciłam od gina....wszystko jest oki...uffff....szyjka na 38,2 mm bardzo ładnie się trzyma...dzieciaki ważą Julka640g a Jaś 579g.....wszystko jest w porządku....ciągnięci brzusia są normalne trzeba dużo odpoczywać i leżeć....jestem mega szczęśliwa...:)
 
hejka dziewczyny...właśnie wróciłam od gina....wszystko jest oki...uffff....szyjka na 38,2 mm bardzo ładnie się trzyma...dzieciaki ważą Julka640g a Jaś 579g.....wszystko jest w porządku....ciągnięci brzusia są normalne trzeba dużo odpoczywać i leżeć....jestem mega szczęśliwa...:)

yay! ciesze sie,ze wszystko ok! ja mam wizyte w nastepny czwartek :-)
odpoczywaj duzo, ja tez juz sie oszczedzam ,chociaz to trudne ;/ ale musimy dac rade:-)
 
reklama
Do góry