reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
rabbit ale sie ciesze,ze wszystko ok.Piekna waga dzieciatek!!!
Ja dzisiaj jade moje klopsy ważyc , ciekawe ile juz waża.
Jakos tak mnie tam na dole boli -kurcze raz boli, raz nie.Tak jakby cos sie działo!?nie wiem,zobaczymy dzisiaj na ktg czy mam jakies skurcze!
dziewczyny odpoczywajcie duzo!!
 
MAŁEKROPKI życzę powodzenia u lekarza....napewno klopsy są już duże...daj znać...po wizycie....mnie wczoraj ulżyło....bo się bardzo martwiłam...:)
 
małekropki - trzymam kciuki za udaną wizytę:) daj znać ile ważą maluchy:)
czesto masz twardnienia brzucha? ja mam wrażenie ze od kilku dni jest ich więcej:(

pisałaś ze tez prze kilka tyg waga Twoja stała w miejscu, pamiętasz jak długo? bo mi właśnie tak stoi:(
 
kartola2112 wydaje mi sie ,ze waga tak stała przez 2 tygodnie i miara brzucha tez.A teraz widze,ze sie ruszyło, bo mam juz 11kg na plus i 109cm w brzuszku!Takze rosne:)
Waga dzieciatek to 1720 i 1550g wiec urosły okolo 290 i 310 g od 26.05.Cos tylko ktg wyszło słabo ,bo moja leniuszka (ta co jest na dole)chyba spała i nie chciala za badrzo sie ruszac,ani sie podenerwowac troche, wiec musialam pod ktg siedziec godzine!Ale pozniej wszystko sie ruszylo.Nie wyszły żadne skurcze, wiec pewnie maluchy kopia mnie tam po pecherzu:)
Teraz dalej odpoczywamy:)
 
reklama
Do góry