reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
pytanie do doświadczonych ciężarówek:-) czy to możliwe żebym w 19tc odczuwala ruchy maleństw nad pepkiem ok 5 cm?:zawstydzona/y:czy może na tym etapie ciąży dzieciaki są niżej?
 
eweska, chłopcy są super i tacy duzi pozazdrościć można:)
daj znać jak dajesz sobie radę, karmisz piersią czy dokarmiasz?
i czekamy na więcej fot:)
powodzenia!!!!
 
pytanie do doświadczonych ciężarówek:-) czy to możliwe żebym w 19tc odczuwala ruchy maleństw nad pepkiem ok 5 cm?:zawstydzona/y:czy może na tym etapie ciąży dzieciaki są niżej?

5cm nad pepkiem to raczej nie mozliwe. w 19 tyg twoja macica powinna siegac do pepka lub palec ponizej. u nas zasze na wizytach mierza dl macicy i wlasnie mialam mierzona w 19 ty :) moze to gaz?? w zoladku? albo jelitach??
 
eweska, chłopcy są super i tacy duzi pozazdrościć można:)
daj znać jak dajesz sobie radę, karmisz piersią czy dokarmiasz?
i czekamy na więcej fot:)
powodzenia!!!!
Karmię piersią, a na noc i w nocy butla z mm, na początku przez 3 dni po cc nie miałam praktycznie wcale pokarmu, ale już w 5 dobie się mleczarnia rozkręciła :D Miałam nawał pokarmu, ale się ustatkowało i jest teraz dobrze, na razie pokarmu wystarcza dla chłopców, mam nadzieję, że uda mi się chociaż 3 miesiące karmić :)
 
reklama
Czyli w nocy tez karmisz piersia czy butelka? Ja sie zastanawialam nad takim rozwiazaniem..... bardzo chce karmic piersia ale przy dwojce to prawie 16 godzin dziennie z piersia na wierzchu :)
 
Do góry