reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

:angry:...dzisiaj jest jeszcze gorzej, jakas masakra. Katarem mogłabym obdzielic całą Wawe i jeszcze by zostało.
Dziewczyny dbajcie o siebie i sie nie dajcie,ściskam.
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za gratulacje :*
Eweska gratuleacje, ale Ci zazdroszcze , że jestes już po. Trzymam kciuki za dalsze postepy. Całuski dla dla maluszków. Jak znajdziesz chwilke czasu i chęci to napisz jakie jest uczucie przy cesarskim cięciu , bardzo się tego boję .Pozdrawima Pa
Jedyną nieprzyjemnością dla mnie było to że robiło mi się słabo i niedobrze, ale to z powodu tego, że o 19 jadłam kolację a przed 22 miałam nieplanowaną cesarkę i pani anestezjolog mówiła że mogę się tak czuć, no ale nie było wyjścia. Dziwne uczucie że tuu góry się ruszasz normalnie, a już stopą poruszyć się nie dało :p
Ogólnie byłam też śpiąca na stole to pewnie po znieczuleniu, albo też coś innego wyciszającego podają, samo cięcie nie robilo na mnie wrażenia, nie balam się niczego :)


A oto moje chłopaki :) Wcale nie podobni do siebie :)
 
Ostatnia edycja:
Karola mi na przeziębienie pomaga syrop *spam* - dla kobiet w ciąży - niezłego kopa daje (maliny, czosnek, czarna porzeczka i coś jeszcze) + wit C. Rutinoscorbinu podobno nie powinno się w ciąży przyjmować bo może skurcze powodować - tak mi powiedział lekarz.
trzymam kciuki i szybko wracaj do formy, przynajmniej ładnej pogody nie ma wiec nie jest przykro w domku lezec:)
 
Eweska gratuluję !!! Chłopcy prześliczni , niech zdrowo rosną .

Już bym chciała mieć swoje dzieciątka przy sobie . A tu znowu jakieś brudzenia od wczoraj i leżenie :-(. W czwartek miałam jechać na usg genetyczne , ale to ponad 70km w jedną stronę i nie wiem co robić żeby tylko maleństwom nie zaszkodzić .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Eweska gratuluję !!! Chłopcy prześliczni , niech zdrowo rosną .

Już bym chciała mieć swoje dzieciątka przy sobie . A tu znowu jakieś brudzenia od wczoraj i leżenie :-(. W czwartek miałam jechać na usg genetyczne , ale to ponad 70km w jedną stronę i nie wiem co robić żeby tylko maleństwom nie zaszkodzić .
najlepiej bedzie jak poradzisz sie doktora/poloznej ?? nie bylam w takiej sytuacji, ale rzeczywiscie to daleka podroz. ja bym sie poradzila Kochana.
 
Do góry