reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Witam.
Mam dzisiaj jakiś nerwowy dzien od rana wszystko mnie denerwuje, mam nadzieje , ze mi przejdzie . Dzisiaj bardzo spokojnie Pozdrawiam Wszystkich.
 
reklama
Hej Eweska jacy slicznosciowi, wyglądaja na 2 mc dzieci:tak:. Superowo!!!!!!!!!
Ja powoli dochodze do siebie ale w weekend tez miałam jakies plamienia, a w zasadzie znowu:-(
Cordoba, jesli jedziesz autem to ja bym pojechała, a usg by wyjasniło wszelkie obawy z plamieniem.
Ja mam takie historie od poczatku ciazy, podobno przez małego krwiaka, który mi sie zrobił. Lekarz powiedział zebym nie panikowała wiec juz nie mam takich paranoi jak na poczatku.
 
witajcie dziewczyny jestem tu nowa spodziewam sie blizniakow prawdopodobnie sa to dwie dziewczyny, lekarz mnie nastraszyl ze w kazdej chwili moge pojechac do szpitala a termin na 03.07., pobobno nie maja juz miejsca w macicy i to powod wczesniejszego porodu, brzuszek mam wysoko a dzieci strasznie w nim wariuja. Powiedzcie mi jeszcze czy moge miec cc bo tak uslyszalam od lekarza 1) ciaza mnoga,2) mam cukrzyce ciazowa i jestem na insulinie 3) juz raz mialam cesarke pozdrawiam serdecznie
 
witam w bliźniakowie Pszczołka,
ja co prawda nie ma doświadczenia w rodzeniu, ale moj lekarz od razu powiedzial ze bede cieta bez wzgledu na ulozenie maluszkow, choc mysle ze duzo to zalezy od lekarza. trzymam mocno kciuki aby dzieciaczki byly jak najdluzej w brzuszku, pozdrawiam
 
dziekuje manila29 za slowa otuchy ale moj lekarz moze sobie mowic nie rodze u niego w szpitalu wiec jego zadanie konczy sie na opiece obecnej a maluszki sa ulozone glowkami do dolu
 
pszczolka witaj , ja miałam przy 1 porodzie cesarke i teraz tez bede miala - nie ma mowy o naturalnym porodzie (sam lekarz tak zdecydował), właśnie to jest to że jak nie chodzisz do lekarza pracującego w szpitalu w ktorym rodzisz to nie wiesz co Cie czeka, może jakieś doswiadczone mamy sie wypowiedzą :) ...
 
Witajcie Dziewczyny,
eweska-gratuluję...maluszki sa prześliczni!!!

podczytuję Wasze posty,choc ostatnio nie miałam siły nawet komputera włączyć.
U mnie z rodzeniem sprawa wygląda tak,że jeśli oba maluszki ułożone są główkowo to mogę rodzić naturalnie. Moge ale nie muszę, u mnie z ciążą bliźniaczą w szpitalu jest wybór-sama zadecyduję czy rodzić sn czy cc. Ostatnio maluszki w 28 tyg. ułożeni byli główkowo,jutro znowu idę na wizytę i mam nadzieję że nie zmienili pozycji bo jestem nastawiona na poród sn :-)
 
wszystkiego dowiem sie juz pewnie na porodowce choc przyznam sie ze z jednej strony chcialabym rodzic naturalnie ale nie wiem czy dam rade dwojke wiem natomiast jak sie maja sprawy po cc sama nie wiem pozyjemy zobaczymy , dziekuje wam za wypowiedzi kochane
 
reklama
Cześc dziewczyny,
Tez będę mamą bliźniaków, na razie jeszcze nie wiem jakiej beda płci ale ciąża dwuowodniowa, dwukosmówkowa, 17 tydzień.
Mam juz cudowna małą córeczkę która ma 2,4 lata.
Pozdrawiam wszystkie dzielne przyszłe mamusie:)

No i mam pytanie od kiedy nie pracujecie, albo macie zamiar nie pracować?
 
Do góry