reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

eweska suuuper gratuluję dzieciaczków....i bardzo sie cieszę że z wami wszystko oki.....czekamy na fotki chłopaków.....


cafe chłopaki słodziaki....suuper.....widzę że masz peg perego.....też się nad nim zastanawiam....jak chyba już nad każdym:) taka jestem niezdecydowana jeżeli chodzi o wózek...dobrze że mam jeszcze czas....powiedz mi jakie ma plusy a jakie ma minusy ten wózeczek?? wygodny dla dzieciaków??
 
reklama
eweska jeszcze raz gratki, miałąs przejscia z tym porodem, ale super ze wszystko dobrze sie skonczyło:tak:
Cafe słodziaczki z tych twoich synków. Tez mam peg perego i ciekawa jestem bardzo jak bedzie sie nim kierowac juz z zawartoscia:-D
 
eweska gratuluję, przezylas swoje ale teraz to pewnie cieszysz sie każdą chwilą z maluszkami :)
 
cafe słodkie te Twoje chłopaki :) a przy okazji masz świetną tą matę na 1 zdjęciu - z ciekawości, gdzie można taką kupic??
 
Eweska gratulacje!!!
waga maluchów super,
mam nadzieję ze po cc czujesz się juz dobrze
i czekamy na foty Twoich brzdąców jak i pierwsze wrazenia i porady:)
 
Eweska, gratulacje i wielkieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee buziaki:-)
Ja jestem na maksa przeziębiona i ledwo zyje, moze macie jakies sprawdzine metody na powrót do formy?
 
Karola ja na poczatku ciąży byłam tez na maksa przeziebiona i leczylam sie tylko domowymi sposobami: syrop z cebuli, herbata z miodem + cytryna, duzo czosnku najlepiej z mlekiem bleee, na katar pomogly mi "parowki" z rumianku bo nie wiedzialam czy mozna uzywac amolu, oczywiscie przez caly tydzien lezalam w lozku - wstawalam tylko do wc + prysznic, jedzenie i inne zachcianki mialam podane do łożka, na szczecie nie mialam goraczki

kuruj sie i wracaj szybko do zdrowia!
 
Pije herbate z miodem, czosnkiem i cytryna ale jesc nie moge , wszystko zwracam:wściekła/y:i tak na okrągło. EH szkoda gadac, od poczatku tej ciąży mam troche pod góre. Dobrze, ze jutro jeszcze mój mąż nie idzie do pracy bo jeszcze poleniu****e.
 
reklama
Ja tez na poczatku bylam chora z goraczka 39 stopni. Wykurowalam sie po 2 tygodniach domowymi sposobami jedynie to musialam paracetamol brac na zbicie goraczki. Ale do tej pory mi nos zatyka w nocy (bylam chora w grudniu) i nie moge sie tego dziadostwa pozbyc.... Do torby do szpitala musze spakowac krople do nosa jakies mocniejsze zeby miec pewnosc ze nie bede miec problemow z oddychaniem a to podstawa!!!! pozdrawiam, kuruj sie karola!
 
Do góry