reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam wszystkie mamy,
Dziewczyny jestem drugi raz w ciąży.....tym razem blizniaczej. Mój synek ma 2 lata, bardzo chcielismy miec drugie dziecko ale nie troje ;(
Jestem przerazona i zapłakana i nie potrafie sie cieszyc. To dopiero 8 tydzien ale ta wiadomosc spadła na mnie jak grom, myslałam że zemdleje w gabinecie mojego lekarza. help
 
reklama
Karola, głowa do góry. Dwoje czy troje ... wazne zeby zdrowe były :)
i naprawde ciesz sie bo są gorsze ''rzeczy'' niz blizniaki :)
 
wiem, wiem ale jak pomysle o tym zamieszaniu, o masakrycznych nocach i haosie jaki zapanuje to jakos nie potrafie sie cieszyc.
Jak Ty dajesz sobie rade?
Sciskam i dzieki, że odpisałas
 
A może trafią CI się super grzeczne dzieci :) czego zyczę.
Moje np nie są i wiadomo wszystko jest razy dwa, nie powiem że jest lekko bo czasem bywa naprawde ciężko ale wszystko jest do przeżycia i są tu dziewczyny które całymi dniami same zajmują sie dwójką maluchów, mają jeszcze inne dzieci i dają radę więc i Ty dasz.
Teraz ciesz się ciążą, bo ta podwójna jest naprawde fajna, przynajmniej ja bardzo miło wspominam :) i dbaj o siebie.
 
Witam drogie mamy po przerwie :)
Nie pisałam ale starałam się codziennie śledzić wpisy na forum. U nas marcowa masakra, czyli choroba za chorobą:(( córka się przeziebia a ja wszystko łapie:( i nie mogę wyleczyć:( kaszel, katar, brak smaku i głucholec na uszy w komplecie przez ponad 2 tygodnie:(( a teraz jakś grypa jelitowa:((( tak mi szkoda mojej myszki malutkiej:((
A ja już odliczam dni to porodu... Brrrr.... Z jednej strony to już się doczekać nie mogę ale z drugiej wielkie przerażenie!!! Pierwszej cesarki się nie bałam ale teraz jakoś się denerwuje - nie wiem dlaczego?? Najlepiej chciałabym żeby już było po wszystkim i żebym była już w domku!!!
W środę po egzaminie lecę na wizytę u lekarza umówić się na termin cesarki! Wszystko już poszykowałam dla dzieciaczków tylko torba do szpitala stoi pusta;) Pokoik a raczej jedna czwarta rodziców sypialni już odszykowana - wyszło pięknie ( nie tylko moje zdanie;)

Trzymajcie się dziewczynki!!!
Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie!!!
 
morgenrood - zgadzam się z Twoim lubym - myślę, ze będąsię fajnie razem bawic. Mam starszego synka i jak tylkojest wtowarzystwie innego dziecka, to się fajniej bawi.. no oczywiście troszkę się kłucą ale jest fajnie.
inna sprawa to te nieprzespane noce ... ale jestem dobrej myśli
U nas był oodwrotnie- mój mąż się śmiał, że tym razem bliźniaki, a ja jak się dowiedziałam, toprzez godzinę się śmiac nie mogłam przetac.. ;-)

Izuszka powodzenia! :) trzymamy kciuki, by wszystkobyłodobrze. Daj znac na kiedy się umówiłaś:)

Karola79 rozumiem Twoj strach. mój synek jeszcze nie ma 2 lat - jak siędzieciaki urodzą będzie miał ok 1.8mieś... więc będzie jeszcze mniej kumaty niż Twój. Wiadomo, bliźniaki to nie taka prosta sprawa -ale nie my pierwsze sobie z tym problemem będziemy radzic :) uszy do góry! masz doświadczenie z 1 dzieckiem, jakoś to teraz bedzie.

edit: dziewczyny - szczególnie dla tych, co są1 raz w ciąży, noi są z Warszawy -moja koleżanka ogranizuje fajne szkolenie, a przez to, ze przez fundację RoRo, to jest ono bezpłatne... bardzo bardzo polecam :) http://www.klubmam.org/index.php?option=com_content&view=article&id=270&Itemid=231
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny liczena wasza pomoc , strasznie mnie boli od wczoraj ząb macie jakies propozycje zeby przetrwac noc, wziełam juz 4 apapy i boję się brac więcej . Dzieki
 

edit: dziewczyny - szczególnie dla tych, co są1 raz w ciąży, noi są z Warszawy -moja koleżanka ogranizuje fajne szkolenie, a przez to, ze przez fundację RoRo, to jest ono bezpłatne... bardzo bardzo polecam :) 9 i 10.04 - Warsztaty z zarządzania sobą w czasie dla kobiet w ciąży


Ale fajne te warsztaty, Chętnie bym poszła...ale już nie jestem w ciąży ;-)

U nas cisza i spokój. Dziewczynki śpią, ja piekę ciasto.
Zaraz karmienie:tak:

Ściskam Was podwójne Mamusie!
 
reklama
Ewa210 skoro tablety nie pomogly to moze masz rope pod zebem?? ja mialam tak kiedys ze nawet ketonal nie pomogl. zaparzylam wtedy rumianku robilam oklady przez policzek , pilam ciepla herbatke i trzymalam troche na bolacym miejscu , w ten sposob doprowadzilam do sytuacji ze udalo sie wycisnac rope - nie bylam wtedy w ciazy, przepraszam troche drastyczne ale prawdziwe. ratuje tyko dentysta.
powodzenia

aha robilam tez oklady z mocno schlodzonej wody i bralam do ust kostki lodu i schladzalam bolacego zeba
 
Do góry