reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gastone wciąż o Tobie myślę i trzymam mocno kciuki za poród(szybki i bezproblemowy). Bardzo Cię podziwiam.
Moje dzieci wciąż w szpitalu, jestem załamana, tym bardziej, że nie wiem kiedy wyjdą.
Moja Zosieńka miała transfuzję, bo ma problemy z saturacją, ale chyba to przetoczenie nic nie pomogło.:-(
Nadia ma się świetnie, chociaż to dobre.

Pozdrawiam Was kochane!!!!

ojj kochana bedzie dobrze z dziewcyznkami:):) Musi byc..TRZYMA KCIUKI!!!



sliczne brzuszki!!!
 
reklama
Olis sliczny brzusio :)
moj mi sie wydaje ze tez nie jest jakis potezny, ale i tak jest mi ciezko strasznie. a to dopiero 30 tydzien
Justella ja mierzylam obwod brzucha tam gdzie jest najjjjjjwiekszy czyli mniej wiecej w pepku. A jak chodzi o radzenie sobie po porodzie to tez mysle nad tym. Moj ma sobie wziac z miesiac urlopu i wtedy bedziemy razem dzialac. Na tesciowa to nie licze, zreszta ja bym chyba kijem pogonila heh. A moja mama pewnie bedzie przyjezdzala ale nie na dlugo. Do tego doszlam do wniosku, ze chyba bym nie wytrzymala jakby mnie ktos wciaz pouczal ze cos robie moze nie tak. A na ogol starsze osoby lubia pouczac. Wiem ze bedzie ciezko, ale jakos chyba damy rade. Justella a Twoj maz nie moze wziac urlopu chociaz na poczatku chociaz z 2 tygodnie lub tydzien, zawsze jakos bedziesz miala wsparcie.
 
dziewczyny to wy szczupaczki jesteście
ja 29 tydz i plus 16kg a brzusio -116
:))
jedynka zgadzam się z tobą w 100% teściowa na odległość a mama na chwile
... tylko jak takie podejście sprawdzi się jak dołącza dzidziuski
- fabryka czekolady będzie :))))
 
Olis sliczny brzusio :)
moj mi sie wydaje ze tez nie jest jakis potezny, ale i tak jest mi ciezko strasznie. a to dopiero 30 tydzien
Justella ja mierzylam obwod brzucha tam gdzie jest najjjjjjwiekszy czyli mniej wiecej w pepku. A jak chodzi o radzenie sobie po porodzie to tez mysle nad tym. Moj ma sobie wziac z miesiac urlopu i wtedy bedziemy razem dzialac. Na tesciowa to nie licze, zreszta ja bym chyba kijem pogonila heh. A moja mama pewnie bedzie przyjezdzala ale nie na dlugo. Do tego doszlam do wniosku, ze chyba bym nie wytrzymala jakby mnie ktos wciaz pouczal ze cos robie moze nie tak. A na ogol starsze osoby lubia pouczac. Wiem ze bedzie ciezko, ale jakos chyba damy rade. Justella a Twoj maz nie moze wziac urlopu chociaz na poczatku chociaz z 2 tygodnie lub tydzien, zawsze jakos bedziesz miala wsparcie.

Jedynka my to mamy naprawde w domach podobne klimaty hehe.jak moja mam przycjechala myc okna to twoja tez.moja wlasnie tez ma wziac miesiac urlopu juz go sobie zostawila na poczatek jak wyjdziemy ze szpitala.podobno po cc nalezy sie mezowi urlop do opieki nade mna,bo to operacja,slyszalas o tym?wsytawia takie zaswiadczenie szpital.pozniej ma wziac normalny urlop ktory ma wybrac w tym rozku.nie bedzie tak zle.pozniej tylko sie martwie jak w koncu zostane sama..mysle o jakiejs kobiecie zeby tak co drugi dzien wpadla i mi pomogla dom ogarnac,lub maluchow popilnowac.tylko jak taka znalezc.pytam znajomych juz tak powolusiu,ale oczywiscie nikt nie pochwali sie niania dobra.szkoda jedynka ze nie jestesmy z tego samego miasta.spotkałybysmy sie od czasu do czasu,ehh.musze zmierzyc swoj brzuch w koncu..juz zmierzylam ma 103 cm.nie wiem czy to duzo czy malo..a ty jedynka masz juz torbe spakowana do szpitala?
 
witam wszystkie bliźniakowe mamy :)
ja miałam cc w 35tc. Maluchy ważyły równo 2050g i mierzyły 47cm, do tej pory tak jest ;)
Ja w ciąży przytyłam ponad 35kg. Po prostu się toczyłam ... Na samym początku było dużych problemów zdrowotnych u maluchów, ale to wszystko z racji wcześniactwa ... Teraz moje szczęścia mają prawie 3 latka i jestem najszczęśliwszą bliźniakową mamą na świecie :D

pozdrawiam
 
Witam sie mamusie

Justella 103 to nie duzo ja jestem w 23tyg. i mam juz 96cm od zeszlego tygodnia przybylo mi w pasie 4 cm


a to moj brzusio
 

Załączniki

  • Image0106.jpg
    Image0106.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 53
Slodkie brzuchole,moj ...wielki jak balon.Pamietacie moja fotke ostatnio? noooo tododajcie jeszcze troche,duzo troche...
 
reklama
laseczki sliczne brzuszki, sa spore bo jakie maja byc?? nosimy pod serduchem dwa skarbeczki :tak:

Justella ja to samo, jak moja mama wyjedzie i zostane sama to bedzie do mnie ktos przychodzil poprasowac ubrania chociaz, a zreszta jakos sie zorganizuje.

Strasznie swedzi mnie brzuch szalu mozna dostac, a oto on
 

Załączniki

  • DSCN4966.jpg
    DSCN4966.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 63
Do góry