reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Oj dziewuszki,powiem tak jeszce najgorsze dni przed wami...Strasznie,koszmarnie sie czuje.Slabo mi ciagle,wszystko mnie cisnie..naprawde wiem ze jeszcze tydzien i dwa dni ale ta koncowka jest koszmarna.....
 
reklama
hej
Kasiona trymam w kciuki abys mogla odpoczywac w domciu:)nikt nie cierpi tych szpitali.w razie czego pamietaj ze to dla maluszkow i swoja miloscia napewno wynagrodza ci te wszystkie cierpionka.
no wlasnie z tymi imionami to jest roznie,jak sie komus kojarzy z jakas konkretna osoba dane imie niekoniecznie ta ktora lubimy to imie automatycznie podoba sie srednio;)
gastone ju za chwile...duzo wytrwałosci ci zycze.
czekam na wiesci od 2ania:)
Justysia007 odezwij sie,juz chyba z miesiac nie pisalas...
matko -polko jak sie czujesz.ja bardziej ociezale,ale nadal w miare dobrze:)ile waza juz twoje maluszki?
 
Witam.
Tak Was czytam jakie macie dolegliwości w wyższych tc i aż mnie strach oblatuje co mnie czeka.
Ale mam nadzieje że nie będzie źle, oby tylko finał wyszedł ok, to najważniejsze.
Wasze dzidzie już takie duże w brzuszkach a ja dopiero 9 sierpnia idę na mierzenie i ważenie, aż sama już ciekawa jestem jak tam jest :)

Pozdrawiam i i dobrych samopoczuć życzę. :)
 
Oj dziewuszki,powiem tak jeszce najgorsze dni przed wami...Strasznie,koszmarnie sie czuje.Slabo mi ciagle,wszystko mnie cisnie..naprawde wiem ze jeszcze tydzien i dwa dni ale ta koncowka jest koszmarna.....

Gastone nie strasz...:baffled:chociaz swoja droga to troche waza te Twoje dziewczynki,prawie po 3 kilo,razem 6:rofl2:ale grunt ze juz mozesz byc o nie spokojna.
moi waza dopiero po kilogramie,razem 2, a ja ledwo zyje i juz czuje sie
jak uwolnic orke 3..:-)
Kasiona Twoje chłopaki byki rosną,a dopiero sie rozkręcają:rofl2:.
Justella mi Franek bardzo sie podoba.a moje myslicie nie za cudaczne troche?:sorry2:
 
Ja oczywiscie nie mam dobrych wiesci!!!!!!
Jutro jade do krakowa ze skierowaniem na oddzial,moja szynka ma 11mm lekarz wyczul głowke jednej dzidzi!!
Boje sie panicznie.Odezwe sie jak mnie wypuszcza,juz pewnie po wszystkim:((
 
witajcie podwojne ciazowki
jestem tu pierwszy raz
brakuje kogos kto zrozumnialby co czuje
ostatnio uslyszalam ze przesadzam bo jakas moja mloda ciotunia w ciazy po rusztowaniach skakala a ja robie za malo ruchliwy przenosny inkubator - ktory w dodatku szwankuje w upaly :)))
to glupio zabrzmi ale staram sie nic nie robic :) by Karolinka i Piotruś jak najdluzej pozostaly w brzuszku....

2ania - i mi brzuch twardnieje - pomaga nospa i odpoczynek... odpoczynek ...

pozdrawiam serdecznie







witamy i Gratuluje blizniakow

Witajcie |Trojpaczki i Mamusie:)
Jestem juz z moimi kruszynkami w domku, wyszlismy w srode do domku czyli w 8 dobe od przyjecia. Waga chlopakow:Oskar 2650 i Wiktor 2800, otrzymali po 10 pkt tylko, ze po godzinie zaczeli stekac i zostaly wladowane do inkubatorow gdzie spedzily 5 dni..powiem wam, ze tyle strachu w zyciu sie nie najedlismy. Maluchy mialyproblem z oddychaniem i zostala wlaczona tlenoterapia, pozniej antybiotyki a na przeddzien wyjscia Wiktor sie zazolcil i byl pod lampa przez noc....to byl skonczony 36 tydzien ale okreslono wczesniactwo?!?!?! nie wiem ile by mialy wagowo gdybysmy dluzej czekali, zreszta jak przyjechalismy to sie okazalo ze mam rozwarcie i skurcze wiec dobrze, ze tak sie to wszystko skonczylo bez niedotlenienia czy gorszych rzeczy...
zdjecia dolacze jak tylko sciagne na kompa..jeden jest blondynek a drugi czarnulek i oczywiscie sa najpiekniejsi na swiecie
co do cesarki to rekonwalescencja jest koszmarna...po blizniakach obkurczasnie macicy cholernie boli w szczegolnosci po okscytocynie ktora mi serwowali przez pare dni 3 razy dziennie...aaa i pierwsze wstanie bardzo bolesne ale jak juz moglam to zawieziono mnie do maluszkow i az serce scisnelo tyle sond, rurek, aparatury ale tez pelnia szczescia...sa cudowne.....


Gratuluje ejszcze raz...:):) ::*:* Poaz nam Chlopakow

Ja oczywiscie nie mam dobrych wiesci!!!!!!
Jutro jade do krakowa ze skierowaniem na oddzial,moja szynka ma 11mm lekarz wyczul głowke jednej dzidzi!!
Boje sie panicznie.Odezwe sie jak mnie wypuszcza,juz pewnie po wszystkim:((

OJOJO KOCHANA TRZYMA KCIUKI!!!!!!!!!!! BEDZIE DOBRZE!!!!!!!!! musI bycccc:*:*:*

Gastone-kochana to ty jeszcze troszke i male bedziesz mial przy sobie...i opuscisz ten watek:(:( i rpzjedziesz na odchwalnie...Pamietam jak tu przyszlas i sie wytalas z nami...

LASKI podziwiam was ze dajecie rady w taka pogde jak byla.....jak bylo plus 30...masakra...ja ledwo zylam...

ja worcilam z Wakacji i bylo superrr:-D
 
Oj dziewuszki,powiem tak jeszce najgorsze dni przed wami...Strasznie,koszmarnie sie czuje.Slabo mi ciagle,wszystko mnie cisnie..naprawde wiem ze jeszcze tydzien i dwa dni ale ta koncowka jest koszmarna.....


niestety tu sie zgadzam :tak: z toba w 100%-koncowka jest koszmarna:no:



http://www.suwaczki.com/]
uwo9dqk3ror7g9sb.png
[/url]
 
Ostatnia edycja:
reklama
2ania trzymaj sie kochana bedzie dobrze bo musi byc. Juz jestes w takim tygodniu troche bezpieczniejszym dla dziewczynek. Trzymam kciuki mocno, zeby wszystko dobrze sie skonczylo.

gastone straszysz normalnie. Ja juz ledwo ducham.

Dzis mialam upiorma nac. Spalam moze z 4 h. Kladlam sie z goraczka. Cala sie wypocilam co prawda ale dalej nie ma rewelacji. To chyba przez te zmiany temperatur, albo wiatrak mi zaszkodzil.a do tego brzuch jak kamien. I to doslownie co sie przekrecilam z boku na bok to glaz sie robil.O 3 sie obudzilam z taka zgaga ze szok i siedzialam w pokoiku maluchow i pilam mleko chyba z godzine tak siedzialam ledwo zywa. A pozniej w lozku znowu to samo...ehhh. Mam nadzieje ze mi ta temperatura spadnie. Pije duzo i cytryne wcinam, nawet pol apapu zarzylam. Martwie sie.
 
Do góry