reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć wszystkim mamusiom :-)
Zastanawiałam się nad ćwiczeniami podczas ciąży. Szukając sobie na necie odpowiednich form znalazłam, że podczas ciąży bliźniaczej nie można ćwiczyć-czy coś wiecie na ten temat?Bo aż mi się nie chce w to wierzyć.
A czy wy ćwiczyłyście? Poniżej przesyłam link do artykułu

Czy w ciąży można ćwiczyć Rodzina - Ciąża - Ciąża - Rodzina - Polki - Kobieta - Starania o dziecko - Przebieg ciąży - Ciążowe dolegliwości - Poród - Pielęgnacja ciała w ciąży - Zdrowie w ciąży
Bużka
 
reklama
czesc dziewczynki!

Ja juz po usg, chlopaki waza 2100 i 2050 g :D nie dziwie sie wiec czemu bola mnie plecy heheh rosna zdrowo i ksiazkowo a lekarka mowi ze sa duzi jak na swoj wiek i blizniaki, i ze maja malo miejsca biedaki wiec sie rozpychaja i na zasadzie ktory pierwszy wyciganie reke albo noge ma szcescie :) i wszytsko bylo by ok gdyby nie te skurcze..mam nakaz lezenia do srody bo wtedy mam wizyte u giekolog, mam przepisane jakies tabletki rozkurczowe a w srode gin zdecyduje czy moge se polegiwac w domu czy lepiej w szpitalu... ;( mam nadzieje ze w domu, w szpitalu bym zwariowala chyba...

pozdrawiam dziewczynki 3majcie sie!!
 
Kasiona waga piekna.U mojej tez jednej jest 2033 no ale u drugiej tylko 1400:( i tym sie martwie najbardziej.Jutro mam wizyte u swojego gina,zobaczymy czy waga sie cos zmienila:)Wiadomo ze w domu lepiej polegiwac,ale w szpitalu jednak jest sie pod opieka gdyby cos...Do mnie w poniedzialek siostra z corkami przyjezdza na wakacje i tez sie martwie ze moge wyladowac w szpitalu i tyle je bede widziec:(bo w przyszla srode znowu mam wizyte na patologii:(
 
I ja ju zpo usg i ostatniej wizytce.full serwis,szyjka sprawdzona,szczelnie zamknieta.Dziewusie duze,2700 i2800.Za poltora tygodnia juz beda ze mna.
Ide sie wykapac i polozyc bo brdzo zmeczona jestem.
 
hej
Kasiona gratuluje slicznej wagi chlopcow:)badz dzielna i wytrzymaj juz nieduzo ci zostało.
Gastone slicznie naprawde,dzielna kobietka z Ciebie.
aniu2 napisz koniecznie jutro jak po wizycie.a ma tam ten twoj prywatny lekarz tam usg?
 
No i ja tez juz po badaniu. Szyjka ok. Musialam poprosic doktora zeby pomierzyl i zwazyl moich chlopakow, bo nie wiem czemu ale sam tego nie zrobil. Tak wiec jeden wazy 1835g a drugi 1701g :). Szczesliwa jestem, ze sobie tak ladnie rosna. No i ja tez rosne hehe znow przybylo mi 1,5kg w 2 tyg. Jeszcze z miesiac i bede wazyla jak smok. Dobrze, że w sumie to chyba w burzch idzie. Ni i poki co moj lewy maluch znowu zrobil fikolka i teraz jest glowka u gory. Juz sobie nie wachaja nozek :). Oby juz tak zostali, bo wole cc.
Justella ja chodze prywatnie i moj lekarz ma swoje usg, wiec mam wszystko w jednym miejscu. A moi chlopcy podobno sa dwukosmowkowi, ale ze to bliznieta dowiedzialam sie dopiero w 15 tyg i dosc ciezko bylo stwierdzic czy sa dwa lozyska rzeczywiscie. Generalnie 3 lekarzy stwierdzilo ze raczej sa dwa.
Gastone super waga! Juz niedlugo bedziesz miala swoje dziewuszki :)
Kasiona Twoje malenstwa tez super waza. Wypoczywaj duzo, a wszystko bedzie dobrze.
2ania a jak Twoj brzuszek twardnieje jeszcze?
 
Ostatnia edycja:
Jedynka to fajnie ze masz wszystko na miejscu,pytalam bo zastanawialam sie czy masz jakis kontakt ze szpitalem tam gdzie masz rodzic.skad bierzesz informacje co maja dla maluszkow po porodzie.bo ja tez chodze prywatnie i chyba bede sie musiala tam wybrac by sie cos wywiedziec:)oby tak dalej z towimi maluszkami,zdrowka zycze.masz juz imiona dla swoich syneczkow wybrane?
ania2 to dobrze ze ma,jutro juz zobaczysz swoje dziewczynki.czekamy na wiesci.
 
reklama
Ja znalazlam na jakims forum co potrzeba do szpitala w ktorym zamierzam rozic. Poza tym spytam jeszcze kolezanki ktora tam rodzila. A dla moich chlopcow mam juz imiona :) Tomus i Macius :) Nie wymyslalismy nic oryginalnego bo sama mam bardzo oryginalne imie i wiem ze ciezko jest dzieciom gdy sa male jak kazdy sie dziwi jakie to maja imiona. Poza tym inne dzieci potrafia niezle dokuczac hehe. A drugie imiona po dziadkach beda mieli :). A Ty Justella masz juz imiona dla swoich?
 
Do góry