reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziś dzień dobrych wieści to i ja się pochwalę: lewa - 1850g, prawa - 1900g:szok::szok: szok. I moja też fikołka zrobiła i teraz są obie główkami na dół (już wiem skad ten ból). Pytałam czy nie każą mi czasem naturalnie rodzić, na początku sie śmiał że idealnie ułożone, dwuowodniowe itd ale potem powiedział, że jakby go czasem w szpitalu nie było to mam się absolutnie nie zgadzać na naturalny poród, cesarka obiecana :happy2::happy2:

Kasiona Twoje chłopaki też spore :)
Gastone zazdroszcze Ci już tak za chwilkę i będzie po wszystkim.

Ech dziewczyny oby takich dni dobrych wiadomości było więcej:tak::tak:
 
reklama
jedynka piekna waga chlopakow, jezeli chodzi o polozenie to jeszcze moga sie obrocic u mnie jeden fikna glowka na dol miedzy 33 a 35 tyg.

Gastone super waga! Juz niedlugo!!!!! - oj zazdroszcze ;-)
Kasiona Twoje malenstwa tez super waza!!!!!.

musze sobie troche pomarudzic..... boli mnie wszystko, nie moge sobie znalesc pozycji, siedziec zle, lezec jeszcze gorzej, o chodzeniu juz nie wspomne..brrr mam straszne uciski na pachwiny, wiec ledwo sie poruszam, ogolnie zero energii mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej...
 
Czesc dziewczynki!
jakos marnie sie dzisiaj czuje. Jakby mnie jakies przeziebienie bralo. Mam chyba stan podgoraczkowy. Pije herbate z cytryna non stop. Jestem spiaca i jakas taka rozbita :(. A w nocy walczylam z twardym brzuchem, do tego maluchy tak mi sie wypnaja na rozne strony strasznie ze nie moge sie przekrecic z boku na bok a na wznak sie dusze. W dodatku jeden wlazi mi pod zebro i juz wogole oddychac nie moge.
a co u Was?
 
hey
u mnie dzidzie 1460 i 1280, ale nie rozumiem za bardzo bo na usg powiedzial dr ze szyjka 3 cm i ze to w blizniaczej jest ok. - ale co znaczy ze jest ok? a ile powinno byc? bo on tak chyba powiedzial bym w panike nie wpadala ... :(
 
Jedynka Macius i Tomus bardzo ładnie.nad Maciusiem sama sie zastanwialam;)Ja mysle o Franiu i Kubusiu:)troche mnie denerwuje rodzina meza bo im Franek sie nie podoba i jakos okazuja to za bardzo.oczywiscie wiem ze to moja sprawa i jak bede chciala to i tak go tak nazwe.mezowi podoba sie Kubus i Frania akceptuje bo ja mam jeden glos,a on jeden.myslicie ze Franio to lekko krzywdzace imie dla malucha,tylko szczerze???dzisiaj mi przyszła paczka z BabyLand-jesetm zadowolona.glownie rzeczy z chicco.ten laktator wydaje sie solidny-zobaczymy w praktyce.do niego jest mala butelka 150ml.zamowilam tez te zakrzywione butelki 250ml, o ktorych mowila Kasiona.bardzo fajne,pasuja do tego laktatora.mozna im odkrecic dno i wygodnie umyc.do tego zamowilam wkladki laktacyjne,krem na odparzenia,smoczki,pieluchy tetrowe.,to sa moje pierwsze rzeczy do karmienia.
speedkasia a ile miala twoja szyjka wczesniej?ja mam 4cm,lub 3,8 i lekarz mowi ze ok.pewnie jest jakas bezpieczna granica i ty sie w niej miescisz.
 
Justella super zakupy :) ja jeszcze musze takie zakupy w aptece porobic. Gaziki spirytus sol fizjologiczna i takie tam roznosci.A mnie sie Franio nawet podoba. Bardziej chyba niz Kubus :). Ja sie uparlam ze moj prawy malec to Tomus, bo jest mnijszy i znalazlam w necie ze imie to oznacza blizniaka :). A nad drugim mial myslaec maz ale jakos mu to wymyslanie kiepsko szlo i wyszlo ze sama wymyslilam Maciusia, bo jest wiekszy hehe taki Macius :). A ja za to mam na imie Berenika :) i mowie wam nie bylo latwo heh
Mi moj lekarz szyjki nie mierzy nie wiem czemu. jak go spytalam to stwierdzil, ze kiedys sie nie mierzylo i potrafilo rozpoznac po badaniu ginekologicznym i on tak robi. Raz mialam badana w 23 tyg na badaniu prenatalnym bo poprosilam to mialam 4,5cm
Wczoraj spytalam lekarza jak to jest ze sterydami na plucka i lekarz powiedzial ze tylko wtedy sie podaje jak zagraza porod przedwczesny, a u mnie na razie jest ok wiec nie ma potrzeby. Poza tym przerazil mnie bo powiedzial ze zaczynam 30 tydzien wiec jeszcze tylko 10 !!! przerazilam sie toz ja nie dotrwam jeszcze 10 tygodni!!! Masakra jakas.
 
Cześć dziewczynki widzę, że nie tylko ja jestem dziś dętka :/ Jakaś masakra dziś z tym ciśnieniem.
Mi też lekarz nigdy nie mierzył szyjki co do cm. Zawsze przy badaniu ginekologicznym, jak dotąd była zawsze głęboko w zagięciu kości krzyżowej cokolwiek to znaczy. Któraś dzidzia mi się strasznie wierci i "wkręca" w dół że tak powiem aż rwie mnie.
Justella mi szczerze Franek się nie podoba ale to dlatego że mojej koleżanki ojciec tak się nazywa a to taki człowiek że szzkoda słow pewnie dlatego.
speedkasia - nie panikuj, jakby było źle to by Cie do szpitala wysłał albo leki przepisał jakieś, dlatego ja się nie wypytuję za bardzo bo bym się tylko nakręcała.
Jedynka jeśli chodzi o przekręcanie się w nocy to znam ten ból, czasem aż stękam jak próbuję zmienić pozycję, mi pomaga paracetamol biorę przed snem 1 i jakos daję radę, chociaż wczoraj gin mnie zadziwił i stwierdził że na tym etapie nie wskazany lepiej nospę, ale ona nic kompletnie nie pomaga, no cóż już niedużo nam zostało tym się pocieszam, a pomyśl o dzidziach jaki one mają tam ścisk :szok:

2ania spróbuj trochę się wyluzować bo dodatkowych skurczy dostaniesz iepotrzebnie
 
reklama
Czesc dziewczynki!
jakos marnie sie dzisiaj czuje. Jakby mnie jakies przeziebienie bralo. Mam chyba stan podgoraczkowy. Pije herbate z cytryna non stop. Jestem spiaca i jakas taka rozbita :(. A w nocy walczylam z twardym brzuchem, do tego maluchy tak mi sie wypnaja na rozne strony strasznie ze nie moge sie przekrecic z boku na bok a na wznak sie dusze. W dodatku jeden wlazi mi pod zebro i juz wogole oddychac nie moge.
a co u Was?

kurde mam to samo..i dalej twardy brzuch

Justella mnie sie imie Franus bardzo podoba :)

2ania trzymam kciuki za wizyte !!!

Ja jutro mam wizyte u gin i sie tez denerwuje bo ten brzuch caly czas twardy cholerka...a nie chce do szpitala!!!
 
Do góry