reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
hej dziewczyny
wyszla mi dzisiaj jaks wysypka na brzuchu, ktora strasznie swedzi:wściekła/y: czy ktoras z was miala cos takieg? Moja polozna jak na zlosc nie odbiera, wizyte mam wsumie jutro i nie wiem czy czekac do jutra czy jechac dzisiaj do szpitala?
 
Witam sie

Tola ogromne dratulacje

Lona ja Ciebie tez nie moge znalesc w wyszukiwarce

ania5348 ja mam cos takiego ale na klatce piersiowej i to nie swedzi ale bardziej przypomina tradzik jak tylko zaszlam wciazy to mecze sie z tym

moze cos zjadlas i twoj organizm tego nie przyjol i od tego masz ta wysypke
 
Dziewczynki, faktycznie mialam wyszukiwarke zablokowana ale juz jestem wiec zapraszam:)
Ania 3458 - 2 razy dziennie calcium napewno ci nie zaszkodzi, moze uczulilas sie na cos...mi tez tak wyskakuje wysypka od truskawek i cytrusow, ostatnio tez mi wyskoczyla na brzuchu po soku pomaranczowym...a nigdy nie bylam na nic uczulona. Pomysl czy nie zjadlas nic mocno uczulajacego, napewno to nic takiego aaaaaaaaaa i nie drap sie:p wiem to nie takie proste
 
reklama
Do góry