reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć dziewczynki!

Gastone jeszzce troszke, jestes dzielna :) jak sie czujesz wogole?polegujesz sobie?? ustalili ci termin cesarki czy cos?

Ania5348 mam nadzieje ze sie nie rozczaruje moim zamowieniem- tymi ciuszkami :)Z drugiej strony zawsze mnie korcilo i jestem zadowolona ze sprobowalam, tez mysle nad poduszka do karmienia i wyczytalam ze dobrze sie spisuje, wiec mysle ze zapodam sobie :)

JUstella to super :) tez bede od niej zamawiac, ale najpierw zobacze co przyjdzie mi z tej ostatniej wygranej aukcji :)

Nutella odezwij sie, jak sie czujecie? ty i dzieciaczki????
 
reklama
Witam nowe i "stare" mamuśki :-D:-D:-D

Czytam Was sobie w ukryciu i przyzam się szczeże że ja wszystko mam kupione :-D. Używki są tanie i nie zniszczone,bo takie maluszki jeszcze tak nie niszczą ubrań. Cieszę sie ze to już są moje kolejne dzieci, bo wiem co jest potrzebne. A te matki które poraz pierwszy kupują wyprawke dla soich dzieci magazynuja sterte niepotrzebnych rzeczy :no:Ja naprzykład nie kupuje gondoli tylko wózek spacerowy z graco i mam do tego dwa foteliki z graco,które sobie bede wpuinac jak bede wychodzic na spacer, ale szczeże powiedziawszy nie planuje spacerów bo z czwórką dzieci isc w zimie na spacer to chyba mi sie nie uda. Podkreslam że ja nie bede miała nikogo do pomocy:no:, wiec jak dziennie 2x bede wybierac sie z czwórka dzieci do przeczkola rano i po południu żeby mojego najstarszego syna zawiesc to juz bede na tyle wykończona ze nie bede miec siły na spacerki. Wiec werandowac bede moje bliźniaki w drodze samochodem do i z przedszkola:-D:-D:-D

Gratuluje świeżo rozpakowanej mamuśi!!!!!!!!!!!!!! Dzieci ładnie ważą. Takiego finału życzę każdej z nas.


A i jeszcze mnie trapi jeden problem mój syn własnie przechodzi ospe wietrzną, a ja jeszcze nie miałam :szok::szok::szok: no i teraz mam problem bo nie wiem za bardzo co robic jak tez mnie zaatekuje :szok: moze ktos spotkała się z podobnym problemem???

 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki:)
Tolla gratuluje z calego serca:) waga maluszkow imponująca!!!! szybciutko wracajcie do domku i odwiedz forum oraz wklej zdjecia...czekamy!
Gastone - trzymaj sie dzielnie, jeszcze troszke zostalo choc wiem o czym mowisz bo ja sie zaczynam czuc coraz gorzej.

Mi chyba juz psycha siada plus ten wielki brzuch, ktory uposledza mnie przy jakielkolwiek probie ruchu:S naprawde zaczynam miec dosc...od tygodnia sni mi sie, ze mi wody odchodza i 10 razy w ciagu nocy sprawdzam czy sie ze mnie nie leje,na dodatek tej nocy chyba wstalam z 8 razy do ubikacji bo ciagle siku i siku..zanim sie wygramole i doczlapie do ubikacji to jestem juz rozbudzona tak wiec dzisiaj jestem totalna dętką z depresja..moja lekarka od pn jest dostepna - chyba ten fakt, ze jest teraz na wakacjach i musze wytrzymac mnie tak dobija...
naprawde, mam dosc...potrzebuje Waszego wsparcia...o na sama mysl o tym jak mi dzisiaj zle juz chliptam...rany jeszcze te hormony
 
hej dziewczyny:)
Lona bardzo ci wspołczuje,ale z drugiej strony zobacz jak juz blisko.jestes naprwde dzielna i juz tylko dni dziela cie od tego by miec malenstwa ze soba:)))modle sie zebym i ja dotrwała tak daleko.zacisnij zeby i pomysl ze jeszcze wspomnisz sobie ten koncowy czas z lezka wzruszenia.domyslam sie ze musi byc ci naprawde ciezko z tym chodzeniem i robieniem czegokolwiek wokol siebie.sprawdz czy masz juz wszystko spakowane do szpitala,pomysl o takich rzeczach,pooogladaj sobie ciuszki maluchow.kiedy dokladnie wybierasz sie do szpitala?
 
:)
Dzieki za slowa otuchy...
13 mam wizyte a 14 moja lekarka ma dyzur i moge isc do szpitala a 19 maz bedzie przeprowadzal nas do wyremontowanego mieszkania:( - ten fakt tez mnie frustruje bo juz powinno byc wszystko gotowe a tak to ja z tym brzuchem po castoramach zasuwam..jednak wole byc przy wyborze plytek na podloge:p
torbe wlasnie przegladam i druga na wyjscie dla maluszkow - juz sama nie wiem czy mam wszystko, pewnie okaze sie w praniu
ps Kasiona dziekuje za odpowiedz odnosnie torby
moze mala kawa mnie dzis postawi na nogi? jaka u was pogoda? na pd pochmurno ale od jutra upaly w calej Polsce, co wiecej w weekend 35 stopni przewiduja..jak my to wytrzymamy? ja chyba sie zakopie w jakies dziurze:)
 
Lona rozumiem cie kochana, bo jak byly te upaly (dzis troche chlodniej tzn tylko 28 stopni hihi) to ledwo zylam, tzn zyciem bym tego nie nazwala to byla wegetacja..wiec tym bradziej rozumiem co ty musisz przezywac...ale wiesz co? zazdroszcze ci bo jestes juz na końcówce, dzieci juz rozwinięte i wszystko bedzie ok.

A w sprawie torby to mysle ze lepiej miec wiecej niz by mialo ci czegos braknąc :)
 
Witajcie dziewczynki!
ja dzis mam dzien lenia :) leze jeszcze w pizamce i wlasnie zjadlam sniadanko. Chyba dzis spedze w lozeczku caly dzien. Moje maluszki dzis moze troszke jakby ruchliwsze ale nie tak jak zawsze byly. Nie wiem o co im chodzi. Mam nadzieje ze u nich ok wszystko.
Lona a ja Ci troszke zazdroszxcze bo juz niedlugo swoje skarby bedziesz tulic. Wiem ze Ci ciezko, bo i mi juz jest a co dopiero w pozniejszych tygodniach, ale glowa do gory juz doslownie pare dni Ci zostalo do rozwiazania :)

Co do upalow to ja chyba sie w piwnicy zamkne bo juz mam ich dosc i ledwo wtedy zyje. Dobrze ze sie dzis troszke ochlodzilo. Tak przyjemnie jest.
 
Tola pieknie GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JA DZISIAJ ODPOCZYWAM tzn kolejny dzien odpoczywam maluchy kopia okrutnie hehe i siebie i mame :)) juz w piatek usg wiec zobaczymy nasze szkraby
pozdrawiam
 
czesc dziewczynki:)
Tolla gratuluje z calego serca:) waga maluszkow imponująca!!!! szybciutko wracajcie do domku i odwiedz forum oraz wklej zdjecia...czekamy!
Gastone - trzymaj sie dzielnie, jeszcze troszke zostalo choc wiem o czym mowisz bo ja sie zaczynam czuc coraz gorzej.

Mi chyba juz psycha siada plus ten wielki brzuch, ktory uposledza mnie przy jakielkolwiek probie ruchu:S naprawde zaczynam miec dosc...od tygodnia sni mi sie, ze mi wody odchodza i 10 razy w ciagu nocy sprawdzam czy sie ze mnie nie leje,na dodatek tej nocy chyba wstalam z 8 razy do ubikacji bo ciagle siku i siku..zanim sie wygramole i doczlapie do ubikacji to jestem juz rozbudzona tak wiec dzisiaj jestem totalna dętką z depresja..moja lekarka od pn jest dostepna - chyba ten fakt, ze jest teraz na wakacjach i musze wytrzymac mnie tak dobija...
naprawde, mam dosc...potrzebuje Waszego wsparcia...o na sama mysl o tym jak mi dzisiaj zle juz chliptam...rany jeszcze te hormony

Kochana glowa do gory!Jak bym o sobie czytala.Ja juz wogole mam noce bezssene.Potrafie zasnac kolo 1.00 i obudzic sie o 3.00 i nie spac do 7 rano..
O sikaniu i gramoleniu sie nie wspomne.Zadyszke mam nawet biorac prysznic.Nic mnie juz nie cieszy poza tym ze wkrotce bede miala maluszki przy sobie..
Aco do mojej wizytki to nawet mi siepisac nie chce bo mi cisnienie skoczy..Pierwszy raz trafilam na jakiegos debila,ktory chyba sam nie wiedzial jak sie nazywa.Cisnienie mierzyl mi 4 razy,wogole zdziwiony byl ze to blizniaki,ogolnie deeebil.Chcialam stamtad wyjsc jak najszybciej.O nic go nie pytalama bo nie spodziewalam sie zadnej odpowiedzi.Ale w poniedzialek bedzie moj lekarz juz moze wiecmoze w koncu sie dowiem kiedy dowiem sie date cesarki.No i zobacze maluszki bo teraz usg nie mialam,bo mozna robic co dwa tygodnie a ja teraz mam wizyty co tydzien.
 
reklama
Dzieki dziewczynki za wsparcie...
mala kawa mnie dobudzila i troszke lepiej sie czuje...choc maluchy sie pobudzily i okropnie sie wierca (niestety na tym etapie ciazy to to zwyczajnie boli) ale lepiej je czuc niz nie czuc..ostatnio tez mialy grosze dni bo o jednego to juz sie balam bo w ogole sie nie ruszal ale chyba poprostu mial leniwy dzien:)
Naprawde z jednej strony sie ciesze, ze to juz niedlugo ale z drugiej okropnie sie boje czy sobie z nimi poradze:(
 
Ostatnia edycja:
Do góry