reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny,nie nakrecajcie sie:no:Kazda z nas ma inny prog oczuwania bolu przeciez!Kazda inne cialo!Tez mam obawy,ale nie mysle non stop o tym!Co ma byc to bedzie!Mowie sobie,ze to co mnie czeka to pryszcz,w porownaniu z tym,jak niektorzy ludzie cierpia.A nas jeszcze czeka nagroda na sam koniec-dwie piekne istoty w naszych ramionach:-)
 
reklama
Popieram dziewczeta! W zyciu nie ma nic za darmo :) A to co najpiekniesze ...wiadomo trzeba sie nastarac i nacierpiec :) Ja tylko raz obejrzalam sobie na youtube porod cesarskim cieciem, malo nie zemdlalam :D to byl pierwszy i ostatni raz heheh nie bede sie nakrecac zawczasu hihi
 
A no wlasnie!Po co sie nakrecac!Jak rodzilam pierwsze dziecko to obok mnie rodzila babeczka!Boze jak ona sie darla!A to nie pierwsze jej dzieko przychodzilo na swiat!:no:Bylam przerazona!No,a jak przyszla moja kolej to sobie pare razy jeknelam i bylo po:-DTak,ze kazda ma inaczej:happy2:
 
No wlasnie.No to zmienmy temat.Jak zakupki dziewczeta co juz macie?Ja w sumie wiekszosc mam,jeszcze lozeczko tylkodrugie,bojedno mam i musze zamoiwc takie samo,ale ie nie spiesze bo w kadej chwili zamowie i w ciagu dwoch tyg jest u mnie w domciu.Poza tym drobiazgi narazie kupuje kocyki,buteleczki (zamowilam aventy na Amazon i zaplacilam za jedna 2,5funta wiec super cena.ale zamowilam tylko6 bo 6 juz mam.Czapeczki,skarpeteczki i inne malenstwa.Wiec w sumie zaopatrzona jestem.Czekam jeszcze na posciel ,bo mialam zamawiac na ebayu ale zamowilam w pl.

A ze zapytam .tylko ja sie odwazylampokazac swoj brzuszek i czekam az sie w koncu kochane pokazecie.Co jest z wami???Wstydzicie sie?Dawac mi tu bunie swoje!
 
Gastone,ja mam prawie wszystko-oprocz wozka:-) Lozeczko na razie mam jedno,poniewaz moje dzidziusie beda spaly na razie w jednym.Pozniej zobaczymy jak to bedzie?Na pewno bede musiala dokupic drugie :-D
Brzuchol moze wkleje,jak mi sie uda:tak:
 
Dokladnie dziewczyny nie ma co sie nakrecac, bo kazdy inaczej przechodzi.. chodz nie powiem ze sie nie boje porodu :p
gastone ja juz sporo ciuszkow kupilam od 0 do 3 miesiecy.. Lezaczki-bujaczki, kilka dni temu wozeki tez kupilismy :) lozeczko jedno juz mam, na poczatku niech maluchy spia razem, pozniej drugie sie dokupi. Teraz biore sie za kupowanie poscieli, buteleczek i takich tam :) A nie widzialam Twojego brzusia, szukam kilka stron wstecz i znalezc nie moge:/ A fotek nie umiem tu dodawac :/
 
ja poki co mam troszke ubranek ktore zamowilam przez neta, troche maluskich skarpeteczek od znajomych jak sie dowiedziali ze bede blizniaczki :) i na razie tyle, rozgladam sie :) posciel reczniki itp kupie w czerwcu a lozeczka, bujaczki kosmetyki przewijak i reszte w lipcu jakos albo pod koniec czerwca, takze sierpien caly bede oczekiwac w spokoju:) no a wozek to na samym koncu
 
wogole to dzis bylam na badaniach echo serca moich maluszkow i mimo iz badanie trwalo godzine ponad, nie moglam wysiedziec i myslalam ze sie zesikam tam, jestem szcesliwa bo maluszki maja zdrowe serduszka :)
 
ja mam juz większość potrzebnych rzeczy.....wózek tylko musze kupic-zostawiłam na koniec bo mam duzy dylemat :angry: ile kupujecie butelek dla dzieci????? czytałam gdzies ze powinno się kupic 4 szt dla jednego dziecka. kupujecie aż tyle na początek???? w przyszłym tyg urządzam pokój dla dzieci jak skoncze pochwale się:blink: - jak naucze sie wklejac fotki:baffled:
 
reklama
Kasiona - super ze dzieci zdrowe:))) ja chyba pojde prywatnie na badanie dopplera?? badają przepływ krwi przez serca dzieci, wykonywałyście takie badanie????
 
Do góry