reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Czesc ciezaroweczki.
OMENA wielkie gratulacje, ja bardzo chcialabym wytrzymac do 36 tyg., szyjka 10 dni temu - 33,5mm dzis szyjka na kontroli jest juz bardziej miekka i skrocila sie nieznacznie do 31,7 mm, ale chyba jeszcze troche wytrzyma mam nadzieje. Aaaaa i dzieciaki ulozyly sie oba glowka do dolu, wiec moze sn sie uda :)

i jeszcze mam do Was pytanie...ile wazyly wasze dzieciaczki w 28 tyg???bo moje maja 910 gram i 1200gram, martwi mnie troche ze jest taka rożnica....bo to ciąża dwukosmówkowa...z gory dziekuje za odpowiedz ;)))
Witam Iza, ja jestem w podobnym okresie ciazy, i jesli chodzi o wage to moje w 28+5 wazyly 1270 i 1300 gr. Nie martw sie, bo pomiary moga byc niedokladne...
DZIEWCZYNY A JAK CZESTO MACIE TERAZ WIZYTY U GINA? CO 2 CZY 3 TYGODNIE ?


3kw
Ja mam co 2 tygodnie, raz w szpitalu, w ktorym mam rodzic i raz u mijego gina prywatnego.

omena GRATKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPERRR !!!!!!!!

2ania ja mam usg co dwa tygodnie, natomiast nastepna wizyte ginekologiczna( tu we wloszech sa osobno) mam dopiero na 11 czerwca. Nie bede czekac tak dlugo umowie sie jakos w maju bo dwa miesiace w ciazy blizniaczej wydaje mi sie lekka przesada... moja ciaza tez jest jednokosmowkowa
Kasiona ja mam usg podczas kazdej wizyty, chodzisz panstwowo czy prywatnie?
 
reklama
OMENA Gratuluję i życzę dużo zdrówka!!!

Gastone czekamy na wieści!!!

Ja miałam ostatnią wizytę w szpitalu ponad 6 tygodni temu, teraz mam 7maja.
W międzyczasie miałam wizytę u lekarza pierwszego kontaktu.
Ciekawa jestem jak teraz ułożą mi wizyty?
 
Ostatnia edycja:
nutella chodze panstwowo i generalnie jestem zadowolona, usg co dwa tygodnie wiec spoko tylko te wizyty ginekologiczne mnie martwia..za rzadko wedlug mnie wiec pojde w polowie maja prywatnie, tylko ze niestety wizyta kosztuje w przedziale od 80 do 150 euro w zaleznosci od lekarza..trudno.
Tak samo jesli chodzi o badanie krwi i moczu, ostatnie mialam jakos w marcu a nastepne mam sobie zrobic przed ta wizyta w czerwcu...tez bede robic za jakies dwa tygodnie na wlasna reke
 
Omena!!!Gratulacje!!!!Boze,ale Ci zazdroszcze!Musze jeszcze czekac dobre 6 tygodni.wiem,ze to zleci...Na dodatek zaczelam chudnac,nie wiedziec dlaczego?Lekarze zapewniaja mnie,ze wszystko jest dobrze,wiec spokojnie...
Gastone,chwal sie ,chwal!Co Ci lekarz powiedzial?!Mam nadzieje,ze wszystko ok!
 
witajcie,
własnie wróciłam od gina, 2 wizyta w ciagu 8dni.....eh brzuch mnie nocami boli, ze nie moge spac....zrobili mi ktg i troche skurcze sie pojawily, niby nie duze ale sa widoczne, dzis usłyszalam ze za 2 tyg dostastane zastrzyk na rozwoj płuc u dzieci{ to bedzie 30 tydz} któras z was to dostała???wiecie czy to prawda ze ten lek dziala tylko 2-3 tyg ????a pozniej powtarza sie zastrzyk???? dzieki za odp
 
gastone daj znac jak wrocisz z usg.. ale jestem ciekawa co bedziesz miala i jak tam maluchy sie maja :)

No i prawie nic nie wiem hehe.Oglnie jest wszystko w porzadeczku.Maluszki maja obydwa bo 600 gram.Lekarka powiedziala ze strasznie sie tula do siebie hih Ale ogolnie jestem rozczarowana bo trafilam na nie swoja lekarke i ta byla jakas nie dzisiejsza,spiaca,ziewajaca i kichajaca.
No i na pytanie o plec,powiedziala ze pierwsza dzidzia to chyyyba dziewczynka,ale chyba a drugie nie chce sie pokazac.Ale jak mierzyla udo obydwoje z mezem zauwazylsmy ogonek miedzy nogami hehe wiec kto wie..A ona sierota taka ze szok.No ale za dwa tygodnie moze bedzie juz moja lekarka i w koncu sie dowiem.No to tyle.Lece sie polozyc,bo spedzlam dzis tamprawie 4 godziny - tak to juz u nas jest...Wpadne jutro.
 
Iza,ja wlasnie wrocilam wczoraj ze szpitala.Podali mi sterydy na rozwoj dzieci/plucka,zwiekszenie masy ciala/.Wiem tylko tyle,ze to sa dwa pierwsze i zarazem dwa ostatnie zastrzyki sterydowe.Teraz musze chodzic raz w tygodniu na usg.Lekarka mi powiedziala,ze te dwa zastrzyki,ktore dostalam sa dwufazowe,dwa rozne,tzn dwie inne nazwy.No i ze to juz koniec,tak ze mysle ze u Ciebie tez tak bedzie.
 
reklama
Do góry