reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Chcialam sie pochwalic ze 22.04.2010 o godz 22.50 i 22.51 przyszly na swiat moje dzieci w 36 tyg ciazy przez cc.SYNCIO 2170g a corcia 2130g.Lezymy jeszcze w szpitalu bo malutka byla podlaczona pod aparature pomagajaca jej oddychac ale juz odlaczona i musi sie grzac w inkubatorku natomiast syncio jest ciagle ze mna>Jestem przeszczesliwa bo dzieci ladnie dochodza do siebie.


wielkie gratulacje!!!!!!!!!!
życze szybkiego powrotu do domku dla całej waszej trójki.
 
reklama
Ja jeszcze nie wiem, ile moje teraz maja, idziemy do lekarza we wtorek, ostatnie badanie mialam w 25tc.

Malusia, to 207 mialas po godzinie od 50g czy 75g? Ja mialam prawie 190 po godzinie od wypicia 50g i nie wiem, co mnie dalej czeka. Zla jestem tylko, ze tuz przed wyjsciem z domu lyknelam fenoterol, bo podobno moze podwyzszac wynik. Nie wiem teraz, czy lekarz mi zleci badanie z 75g glukozy, wysle mnie do szpitala czy do poradni diabetologicznej. Jak bylo u Ciebie?

wiesz ja mialam po obciazeniu 75g glukozy.. A co Tobie lekarz powiedzial po takim wyniku? mnie skierowal do poradni diabetologicznej(na 30.04). Doktorowa mnie nastraszyla ze mam sie ogarnac z jedzeniem(szczegolnie ze slodyczami i smazonym) bo dzieciaczki mi sie wielkie urodza i moga czesto chorowac :/ W ktorym tyg jestes,kiedy teraz masz usg? ja jestem teraz w 25 tyg, w 23 maluchy wazyly po przeszlo 600gram.. nie wiem czy to nie za duzo.
 
Lekarz na razie tylko mi napisal po wynikach, ze sa do dyskusji i zebym sie z nim umowila. Ide w ten wtorek.
Wiem, ze u nas niektorych ze zlymi wynikami cukru wysylaja do szpitala na 2 dni, tam robia dokladniejsze badania, jest konsultacja z dietetykiem, daja glukometr. Ale nie wiem, czy nie tylko w przypadku watpliwych wynikow, na granicy normy. No nic. Zobaczymy.

Moje maluchy chyba nie sa takie duze. Na poczatku 25tc mialy 660g i 630g. Lekarz w szpitalu mowil, ze to ok. Teraz koncze 27tc. No i zobaczymy za 2 dni, ile male obecnie waza.
 
iza8

i jeszcze mam do Was pytanie...ile wazyly wasze dzieciaczki w 28 tyg???bo moje maja 910 gram i 1200gram, martwi mnie troche ze jest taka rożnica....bo to ciąża dwukosmówkowa...z gory dziekuje za odpowiedz ;)))​
spoko moje miały podobną wagę i różnica to prawie 500 gram a też są dwu kosmówkowe i dwu owodniowe teraz ta jedna trochę podgoniła ale są już na tyle duże że trudno je już tak dokładnie wymierzyć pozdrawiam
 
quote_icon.png
Napisał OMENA
Chcialam sie pochwalic ze 22.04.2010 o godz 22.50 i 22.51 przyszly na swiat moje dzieci w 36 tyg ciazy przez cc.SYNCIO 2170g a corcia 2130g.Lezymy jeszcze w szpitalu bo malutka byla podlaczona pod aparature pomagajaca jej oddychac ale juz odlaczona i musi sie grzac w inkubatorku natomiast syncio jest ciagle ze mna>Jestem przeszczesliwa bo dzieci ladnie dochodza do siebie.
Omena gratulacje pięknych dzidziusiów to teraz zostałam sama na placu boju w tym samym tygodniu ciąży co Ty byłaś, ja jeszcze do 5 muszę dotrwać a dokładnie to 6 maja do godz mniej więcej 9 rano ;)
 
hej wszystkim.. ja znow zglaszam sie do Was ze swoim problem.. moze orientujecie sie dlaczego mam takie skoki cukru? po obciazeniu glukoza po godz mialam 207mg.. wczoraj pozyczylam glukometr i mierze sobie godz po kazdym posilku cukier (jem 5-6 razy dziennie i stosuje sie do diety cukrzycowej) po posilkach mam miedzy 48 a 105 mg.. 48mg nie sadzicie ze to za malo?? dzis na czczo tez tyle mialam..
Ja niestety nie mam pojecia...
Chcialam sie pochwalic ze 22.04.2010 o godz 22.50 i 22.51 przyszly na swiat moje dzieci w 36 tyg ciazy przez cc.SYNCIO 2170g a corcia 2130g.Lezymy jeszcze w szpitalu bo malutka byla podlaczona pod aparature pomagajaca jej oddychac ale juz odlaczona i musi sie grzac w inkubatorku natomiast syncio jest ciagle ze mna>Jestem przeszczesliwa bo dzieci ladnie dochodza do siebie.
Ogromne gratulacje!!! Wracajcie szybciutko do domciu.Zycze zdrowka!
różnica nie jest taka wielka,miała byś powód do zmartwienia gdyby była jednokosmówkowa,a tak jak to pieknie określił pewien lekarz"mają oddzielnie lodówki":-D więc każde pobiera ile mu trza:tak:ja dzis mam wizyte(jutro 32tc)więc może też sie dowiem jaka waga:-)


GRATULACJE:rofl2::rofl2::rofl2::tak::tak::tak::happy::happy:

Ja tez mam wizytke dzisaj dokladnie za godzine.Ma nadzieje ze sie dowiem plci i ile waza.Ale jestem ciekawa!!Powodzenia!
 
Chcialam sie pochwalic ze 22.04.2010 o godz 22.50 i 22.51 przyszly na swiat moje dzieci w 36 tyg ciazy przez cc.SYNCIO 2170g a corcia 2130g.Lezymy jeszcze w szpitalu bo malutka byla podlaczona pod aparature pomagajaca jej oddychac ale juz odlaczona i musi sie grzac w inkubatorku natomiast syncio jest ciagle ze mna>Jestem przeszczesliwa bo dzieci ladnie dochodza do siebie.


Serdecznie gratuluje dzieciaczków i czekamy na dokładniejsze relacje z porodu!!!!!!
 
Wiec w czwartek poszlam na umowiona wizyte i okazalo sie ze mam isc prosto do szpitala gdyz poprzedniego dnia strasznie dokuczaly mi skurcze i nie ma na co czekaC.Zebralam rzeczy i przyjechalam przygotowano mnoe do cc a juz na sali porodowej zaczela rozwijac sie akcja porodowa dostawalam coraz silniejszych skurczow a na sali przed samym cieciem odeszly mi wody wiec i tak bym urodzila.Czuje sie nie za dobrze gdyz to moje drugie ciecie i macica bardzo bolesnie sie obkurcza dodatkowo rana nie za ladnie sie goi i wszystko ciagnie i boli ale za to moja corcia zostala wyjeta z inkubatora i juz slicznie dzieci rosna to wszystko podtrzymuje mnie na duchui daje sily na walke z bolem.Dzieci sa bardzo grzeczne tylko jedza i spia.Koncze i chyba sie poloze na moment bo o 12 ide karmic mala.
 
reklama
Do góry