reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ja jestem w 34 tyg jutro mam wizyte dzis robilam badania.Moje w 32 tyg po 1700gr a ja 11 kg przytylam.zreszta ja za 2 tyg bede sie rozwiazywac jutro jeszcze dokladnie obgadam to z ginem
 
reklama
witam cieplutko wszystkie mamuski :)
jestem na tym forum nowa i mysle ze mnie milo przyjmiecie :))
chcialam i ja sie pochwalic moja jakze dla mnie nowa i inna ciaza - BEDZIEMY MIEC BLIZNIAKI !!!!!!!
mam juz 3 dzieci - 15 , 14 i 3 lata a teraz zadebiutuje na koniec w blizniakach
jestem w 16 tygodniu ( dopiero ) i nie macie pojecia jak sie boje i zazdroszcze tym co juz maja maluszki przy sobie
nie wiem jaka plec dzieciaczkow ...ale w swoim czasie moze sie dowiem , sa zdrowe , rozwijaja sie dobrze u mnie tez wszystko ok . Jak znajde watek ze zdjeciami to Wam pokaze fotki usg moich brzdacow .
Powiedzcie mi jeszcze jedna rzecz ... jaki mialyscie duzy brzuszek w mniej wiecej 16 tygodniu ? pytam , bo ja mam wielki !!! jak w 8 miesiacu . Taki ma byc ? Jak sobie lezymy jest "normalnych" rozmiarow , ale jak do pionu wstaniemy ..... echhhh , niech se bedzie jaki jest , grunt ze dzieciaki zdrowe :)
 
Witaj Evika na naszym forum!!!!!
Serdeczne gratulacje!Taka wiadomość to chyba duże zaskoczenie było dla Ciebie,a jak dzieci przyjeły wiadomość o nowym rodzeństwie?
Ja jestem w 25 tygodniu i też mam spory brzuszek.Już nie pamiętam jaki był w 16 tyg.,ale nie taki duży.Nie przejmuj się rozmiarem,ja twierdzę że w końcu tam znajduje się dwójka,a nie jedno dziecko i muszą mieć miejsce.
 
dzieciaki sie ogromnie ucieszyly , od razu zaczely w kalendarzu z imionami grzebac :)
mi bylo tylko troche dziwnie , bo wiele razy sie zarzekalam ze Zuzka ( 3 latka ) jest ostatnia nasza pociecha i wiecej nie bedzie
a tu takia niespodzianka i od razu w podwojnej ilosci SZOK !!!
 
Witaj Evika nie przejmuj sie ja tez mam synka 3 latka i nie planowalam wiecej dzieci juz taki odchowany mozna bylo bardziej sie wyluzowac koniec pieluch od roku juz nie uzywa a tu nagle ciaza i w dodatku podwojna zalamalam sie razem sie zalamalismy ale coz stalo sie i nic nie mozna juz zrobic a wiem ze bede je niesamowicie kochac babelki malenkie mam nadzieje ze za 2 tyg juz je zobacze.Dzis sie dowiemy.Jestem strasznie ciekawa jak wygladaja i do kogo sa podobne.Wy tez tak macie dziewczyny???
Make a pregnancy ticker
 
Witaj Evika nie przejmuj się brzuchem ja miałam bardzo mały teraz dopiero mi urósł a jestem w 34 tc a jeszcze znajomi ,sąsiadki i rodzina męża gadają że mam bardzo mały i na pewno nic nie jem a ja przechodzę katusze bo mam doła a psychika mi pokazuje dziwne obrazy ;) przytyłam ok 12 kg a małe mają ok 2kg.Jedynie gin mnie pociesza ze dzieci mają czas rosnąć jak się urodzą a po co ja mam się męczyć jak i tak jest mi już ciężko bo mam astmę i wadę kręgosłupa ( który o dziwo w ciąży ani razu od pukać mi nie dokuczał ) ,na szczęście mam bardzo duże wsparcie w kochanym mężusiu który mi bardzo dużo pomaga i moich kochanych rodzicach na których mogę zawsze liczyć. pozdrawiam
 
Witaj Omena dlaczego tak wcześnie Twój gin planuje rozwiązać ciążę bo z moich obliczeń to będzie dopiero 36 tydz mnie gin powiedział że rozwiążemy po 37 ok 38-39 bo tak rozwiązują w naszym szpitalu, ja mam wizytę u gina w 36 tyg i wtedy będziemy się zastanawiać pozdrawiam
 
hej!
Witam nową przyszłą podwójną mamusię-gratuluję~!
Byłam rano zrobić badanka na wizytę ciekawe jak tak moje żelazo...pewnie znowu będzie powrót do leków...
Moje nogi bolą coraz mocniej,zrobiły mi się gule na wew mieśniach ud i są strasznie gorące ...chodzić nie mogę bo normalnie tak bardzo boli, napisałam wczoraj smsa do mojej lekarz o tym ale narazie nic nie odpisała...zatem czekam do 12.04 na wizytę
Pozdrawiam
 
reklama
Malakurka gratulacje, piekna waga dzieciaczkow, no rzeczywiscie rodzic w 38 tygodniu to jak na blizniaki pozno, ale lepiej przenosic niz nie donosic :) No i czekamy na relacje z porodu jak juz dojdziesz do siebie.
Evika witamy, bedziesz miec 5 dzieciaczkow, wow, podziwiam :)
Martyna te gole w nogach to pewnie zylaki, odpoczywaj z nogami uniesionymi, lekarz powinien ci przepisac jakas masc.
Ja dzisiaj odbieram wyniki glukozy, mam nadzieje, ze nie jest za wysoka, bo jestem uzalezniona od slodkosci :)
Az sie dziwie, ze hemoglibina w normie, a nie biore zadnych witamin - mam 11,5. Myslalam, ze na tym etapie ciazy bede niezgrabnym i ociezalym wielorybem z wszelkimi mozliwymi bolami, ale nie jest tak zle, dokucza mi jedynie bol zeber, zamiast przechodzic od zeszlego tygodnia nasila sie... No i jeszcze wczoraj udalo mi sie samej zrobic sobie depilacje woskiem, ale pewnie to byl ostatni raz :)
Ania nie przejmuj sie gadaniem ludzi, mnie tez mowia, ze maly jak na blizniaki, ale ja dobrze wiem, ze rosna jak nalezy, a nawet wyprzedzaja o tydzien swoj wiek. I sie nie przejmuje, po prostu zawsze bylam szczupla i pewnie dlatego brzuszek nie jest wypasiony.
 
Do góry