reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Czesc, ja praktycznie od początku smarowałam brzuch takim kremem kupionym w zielarskim, ponieważ nie wszystkie można od początku ciąży stosować. Od ok 4 miesiąca stosuje serie z dax cosmetiks perfekta mama naprzemiennie z tym kremem powyżej. Jak narazie brzuch mam duży a rozstępów żadnych. Z tej serii jest też do piersi i jego można stosować też przy karmieniu piersią. Polecam.

He6Qp2.png
 
reklama
Witajcie.
Ja od początku ciazy uzywam oliwki na brzuch piersi, plecy..czyli wszedzie gdzie sie skora rozciaga. Uzywalam tez oliwy z oliwek pewien czas a teraz zamiennie oliwke dzidziuś Cleanica, dla niemowlat ( fajna bo gesta i mocno nawilza) albo zwykla bambino 2x dziennie. Do tej pory nie mam rozstepow. Najwazniejsze zeby skora byla caly czas mocno nawilzona, wtedy jest elastyczna i sie dobrze rozciaga. No i oliwke koniecznie na mokre cialo, bo woda wiaze sie z tluszczem i wtedy nawilza gleboko, a sama oliwka na sucho niewiele da bo tylko natlusci skore z zewnatrz. Obawiam sie teraz kiedy dzieci tak szybko rosna..co sie bedzie dzialo..
 
Witajcie!
Właśnie zarejestrowałam się na forum... szczerze mówiąc znalazłam je z nudów... niestety trzeba leżeć.
Jestem w 23 tygodniu ciąży bliźniaczej i niestety już po pierwszej wizycie w szpitalu... Mam problem z twardnieniem brzucha. Teraz biorę Fenoterol 4x1/2 tabl, aspargin 2x2 i magne b6 2x1. Czy któraś z Was ma/miała podobny problem?
Pozdrawiam:)
 
magda_b - Współczuję leżenia. Ale czego się nie robi dla dzidziołków! Pewnie pocieszasz się jak i ja (mimo że nie leżę), że teraz jest juz bliżej niż dalej :-) Co do suwaczka, to wejdź na stronkę Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com i stwórz suwaczek. Potem te "robaczki" które komp Ci wypluje wklej w edytorze profilu chyba w zakładce podpis. Powinno działać. Jak nie zechce to daj znać - będziemy coś radzić :-)
 
Moira dziękuję za odpowiedź:-)
Mam nadzieję że zadziała:)
Noo to widzę że jesteśmy prawie w identycznym terminie ciąży:-) a wiesz jakiej płci będą Twoje dzieciaczki?
 
Witam podwójnie,
Marcelina 2 ma rację jak ktoś ma predyspozycje to lepiej zacząć smarować dość szybko - czytaj zanim brzuch zacznie rosnąć bo to juz jest za późno ,
oliwka - nie polecam znajoma się tylko tym smarowała i ma mała masakrę na brzuchu a miała w 9 taki jak ja juz mam teraz ,
moja pielęgnacja szorowanie ostrą gąbką i dwa razy dziennie perfekta mama biust i na przemian perfekta brzuch lub fissan , na razie tylko jeden mały na lewej piersi,
a ja mam predyspozycje do rozstępów więc lepiej się smarowac niż miec do siebie pretensje później.
 
Mysle ze jak uda mi sie dostac na te badania to sie ddowiem co z ta roznica wagowa. Jak narazie pojawiła się 45gramowa różnica, jeśli okaże sie że oba nadal rosna to chyba nie ma żadnej obawy. A właśnie jak z porodem, czekacie do bóli czy lekarze daja z góry skierowanie na końcowe leżenie w określonym tygodniu?
 
reklama
Do góry